kermanyy

Sunday, 24 October 2021

اکثر زنان از جزیره رایکرز اخراج می شوند

اکثر زنان از جزیره رایکرز اخراج می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در تاسیسات معروف زنان در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به زندان های ایالتی در شهرستان وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت در زندان اضطراری است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق دولت و شهر برای انتقال “تقریباً همه زنان – و افراد تراجنسیتی” به خارج از جزیره از هفته آینده خبر دادند.

در مجموع 230 بازداشت شده که در مرکز خواننده جزیره رز M. رایکرز نگهداری می شوند ، به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، تقریباً 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و به “کاهش نگرانی های کارکنان ، محدودیت ظرفیت و افزایش ایمنی صدها نفر از دستگیرشدگان” کمک می کند. مشخص نیست که مرکز خواننده رز ام افتتاح شود یا خیر.

کسانی که در زندانهای زنان زندانی هستند مدتهاست که وضعیت کثیف ، فقدان امکانات پزشکی و سوء استفاده گسترده از سوی نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر یک پرونده 1.2 میلیون دلاری شامل دو زن که ادعا می کردند مورد تجاوز و آزار و اذیت افسران اصلاح طلب در زندان قرار گرفته اند ، موسوم به Rosie’s ، حل و فصل کرد.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان که برای بستن زندان زنان مبارزه کرده است ، از این تصمیم استقبال کرد و از شهر خواست تا زنانی را که قادرند به جای تعامل با سایر گزینه ها شرکت کنند ، حذف کند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این سازمان می گوید: “این مکان سختی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که اکثر آنها خود قربانی سوء استفاده هستند.” “

این زندان ، که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً یک مرکز ویژه برای زنان تراجنسیتی ایجاد کرده است. در سال 2019 ، لیلین پولانکو ، یک زن 27 ساله تراجنسیتی که با قید وثیقه 500 دلاری به دلیل تن فروشی و نگهداری مواد مخدر در سطح پایین محکوم شده بود ، در داخل یک واحد تنها در املاک مسکونی پیدا شد. این شهر مبلغ 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار می گیرد ، این فرصت را دارد که در تاسیسات وستچستر تحت درمان قرار گیرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، اداره اصلاح و تربیت روزانه دو بار به اعضای این خانواده برای اعضای خانواده و دوستداران سرپرستی خدمات حمل و نقل ارائه می دهد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *