اکران سیار ۹ فیلم بلند در ۳۲ استان کشور/شهرهای بدون سینما از پروژه سینمای سیار استقبال کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن فیلم جوانان ایران، سینمای این انجمن ۹ فیلم روز سینمای ایران را در ۳۲ استان کشور با ظرفیت ۱۰۰ سالن نمایش می دهد.

فیلم ها: «وضعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر، «حناس» به کارگردانی حسین دارابی، «بدون سازش» به کارگردانی بهروز شعیبی، «سگ بند» به کارگردانی مهران احمدی، «تالاخون» به کارگردانی ابراهیم شیبانی، «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی، مرد نقره ای به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «ولدین امانتی» به کارگردانی حسین زوانت و «پسران دریا» به کارگردانی افشین هاشمی ۹ فیلم را تشکیل می دهند که هم اکنون در سینماسیار به نمایش درآمده است.

اطلاعات و جزئیات تمامی اکران ها روزانه در سایت سینماسایار به نشانی cinemasayar.ir در دسترس است و مخاطبان می توانند لیست فیلم های در حال اکران و در حال نمایش و همچنین آمار فروش سینماسایار را مشاهده کنند.

سینماسیار با هدف پوشش مناطق بدون سینما، افزودن فیلم به سبد فرهنگی خانواده های مناطق محروم و برقراری عدالت فرهنگی در اقصی نقاط ایران، در دستور کار دارد تا فیلم های روز کشور را با بهترین کیفیت سینمایی به نمایش بگذارد.
این مجموعه امکان نمایش فیلم در هر منطقه ای از کشور را دارد که توسط تهیه کننده و پخش کننده و یا تقاضای مردمی اعلام شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید