kermanyy

Friday, 22 October 2021

اگر Lisa Barlow رویداد Angie H را لغو کرد ، شرکت کنندگان در RHOSLC فاش خواهند کرد.

اگر Lisa Barlow رویداد Angie H را لغو کرد ، شرکت کنندگان در RHOSLC فاش خواهند کرد.


ارائه دهندگانی که در مرکز این برنامه در برنامه این هفته “خانه داران واقعی سالت لیک سیتی” قرار دارند ، مطمئناً از لیزا بارلو محافظت می کنند.

مارکو و اوبری نیکولی مدیر دفتر سرآشپزها روز چهارشنبه به صفحه شش گفتند: “لیزا هیچ ارتباطی با آنها نداشت که آنها نمی توانستند مراسم آنجی را انجام دهند – و آنجی این را می داند.”

واقعیت این است که آنها تازه رستوران خود را باز کرده بودند و قبلا قول داده بودند. “

آنجی هرینگتون ، که اولین بار در روز یکشنبه به عنوان یکی از دوستان “خانه دار” ویتنی رز اولین بازی خود را انجام داد ، این سوال را مطرح کرد که آیا بارلو 44 ساله در پشت شرکت کنندگان شرکت کننده در این رویداد شرکت می کند. این به معنی جمع آوری پول برای جوانان LGBTQ است.

رز ، که از فصل 1 با بارلو مشکل داشت ، به هرینگتون گفت و بعداً به دوربین گفت: “من ممکن است بور باشم اما احمق نیستم.” این یک تصادف نیست. ”

وقتی هارینگتون با او روبرو شد ، بارلو با گریه گفت: “نمی دانم چه بگویم. آنجی ، من نمی دانم چه چیزی به تو بگویم. من نمی دانم این چگونه در مورد من صدق می کند. “

هرینگتون سپس اعتراف کرد که فکر می کند مدیر عامل ویدا تکیلا – با وجود دوستی چندین ساله آنها – “توانست در رویداد من شرکت کند زیرا نمی خواهد من با ویتنی دوست باشم. ”

مدیر دفتر نیکولی همچنین روز چهارشنبه به صفحه شش گفت که تهیه کنندگان مکالمات قبلی با فیلمبرداری با دیگر “زنان خانه دار” در رستوران خود داشته اند ، بنابراین این جهت است که بیشترین اهمیت را برای صنعت دارد.

تهیه کننده همچنین با توضیح اینکه آنها “RHOSLC” تازه کار را رها نکرده اند ، گفت: “آنها به آنجی کمک کردند سرور متفاوتی پیدا کند ، که در نهایت به عنوان شرکت تامین کننده برادر سرآشپز مارکو به دست آمد.”

اوبری همچنین با پشتوانه ای که او و بارلو روز چهارشنبه از طریق شبکه های اجتماعی خود دریافت کردند ، گفت و گفت که هرینگتون این داستان را به طور کامل برای ایجاد داستانی برای خود ایجاد کرده است. “

بارلو (مرکز) را می توان در حال شکسته شدن اتهامات مشاهده کرد.
بارلو (وسط) را می توان در حالی که هارینگتون (سمت چپ) دست خود را روی او می گذارد ، به دلیل اتهامات در هم شکست.
آنندرا پترسون / براوو

سرآشپز در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: “او به دروغ @ lisabarlow14 را متهم به خرابکاری کرده است.” “این ما را به تجارت بد متهم می کند و کاملاً ننگ آور ، دردناک و مهمتر از همه نادرست است. ”

او گفت: “ما تصمیم گرفتیم که رویداد آنگی به عنوان یک تصمیم تجاری درنظر گرفته نشود.” “ما قبلاً با دستیار لیزا و جن (استوارت) مذاکراتی داشته ایم تا در رستوران تازه افتتاح شده ما فیلمبرداری کنیم. من باید اطلاعات بیشتری در مورد رویداد او جمع آوری کنم تا ببینم آیا می توانیم آن را انجام دهیم. “

تصاویری از مبادله متن هارینگتون با اوبری در حساب طرفداران برتر براوو ،cocktailsandgossip ، نشان داده شد که نشان می دهد سرآشپز ابتدا “کاملاً” برای شرکت در این رویداد گفته است ، “فقط به ما اطلاع دهید که چه موقع این اتفاق رخ دهد! ”

اولین تبادل پیام بین آنجی هرینگتون و اوبری نیکولی برای تهیه غذا برای این مراسم.
اولین تبادل پیام بین آنجی هرینگتون و اوبری نیکولی برای تهیه غذا برای این مراسم.
cocktailsandgossip / instagram

مدیر دفتر نیکولی به صفحه شش توضیح داد که اوبری “قطعاً می گوید آنها باید اطلاعات بیشتری در مورد این حادثه از آنجی و تیم تولید دریافت کنند.”

“یک بار آنها با دینا صحبت کردند [producer from Bravo]آنها تصمیم نهایی را برای رد کردن گرفتند. ” دلایل متعددی وجود داشت که آنها انجام یک رویداد آنجی را منطقی نشان ندادند و آنها تصمیم گرفتند در رستوران جدیدشان در نینو ویهو به عنوان یک تصمیم تجاری فیلم بسازند. ”

سپس مدیر دفتر گفت: “لیزا بارلو هیچ ارتباطی با این تصمیم نداشت. این تصمیمی بود که بر اساس آنچه برای تجارت آنها بهتر است ، انجام شد. “

دومین تبادل پیام چند روز پس از اولین گفتگوی هارینگتون و اوبری از آنچه مدیر دفتر به ما گفت ، پشتیبانی می کند. این نشان داد که اوبری از نگرانی خود مبنی بر اینکه شرکت آنها نامی از این نمایش دریافت نخواهد کرد و هیچ تشویقی دریافت نخواهد کرد ، کنار کشید.

متون آبی نشان می دهد که اوبری نیکولی به دلیل نگرانی از این که رستورانش ممکن است تبلیغات مناسبی نداشته باشد ، از این حادثه خارج شد.
متون آبی نشان می دهد که اوبری نیکولی به دلیل نگرانی از این که رستورانش ممکن است تبلیغات مناسبی نداشته باشد ، از این حادثه خارج شد.
Cocktailsandgossip / اینستاگرام

“من هرگز قول ندادم [to] یا سرمایه گذاری از آنجی ، ”اوبری روز چهارشنبه در پست اینستاگرام خود افزود. “و واقعیت این است که او از ما خواسته این کار را به صورت رایگان برای تبلیغات انجام دهیم زیرا قرار است فیلمبرداری شود. ”

سرآشپز بمب دیگر فریاد زد: “او همچنین به من گفت که به لیزا نگو!” ، و رسیدهای این متن ها را ارسال کرد.

همچنین دریافت همه اطلاعات رویداد قبل از امضای قرارداد و سرمایه گذاری کاملاً طبیعی است. این هرگز اتفاق نیفتاد ، “اوبری توضیح داد. “ما به دنبال تماس نماینده براوو به نام دینا با مهربانی امتناع کردیم. با لیزا صحبت نمی کنم من نمی توانم این را به اندازه کافی بگویم … لیزا به ما نمی گوید که مراسم آنجی را انجام ندهید. این هرگز اتفاق نیفتاد و او هرگز چنین کاری نمی کرد. به ما اطلاع دهید که آنجی یک دروغگو است و کسی که شهرت ما را خدشه دار می کند ، کار ما و لیزا است. “

اوبری رسیدهای کاروان خود را با هرینگتون ارسال کرد که در آن بارلو را تحت الشعاع قرار داد.
اوبری رسیدهای کاروان خود را به هرینگتون ارسال کرد.
اینستاگرام

بارلو و هرینگتون بلافاصله به درخواست صفحه شش برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

اوبری در پایان در استوری اینستاگرام خود نوشت: “مایه تاسف است که مردم می خواهند به صاحبان مشاغل کوچک در فضای غذا و نوشیدنی حمله کنند ، به ویژه در این مواقع. باورنکردنی است ”Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *