kermanyy

Friday, 22 October 2021

ایجاد Active America با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. فعال بودن فوری می تواند به افراد کمک کند بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

در حالی که بسیاری فواید فعالیت بدنی را می دانند ، بسیاری از افراد میزان توصیه شده فعالیت بدنی را انجام نمی دهند. جمعیتهای کم درآمد در مقایسه با افراد سفیدپوست غیر سفیدپوستان و ساکنان روستایی در مقایسه با مناطق شهری ، فعالیت بدنی کمتری نسبت به افراد با درآمد بیشتر ، سیاهپوستان یا اسپانیایی زبان دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به این نابرابری ها کمک می کند.به

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد. افراد فعال ، ملت سالم، یک تلاش سراسری با هدف کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 فعال تر شدن جسمانی. این کمپین از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی برای همه صرف نظر از سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، وضعیت معلولیت ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

تابلو راهنما با هفت پیکان که به نوبه خود به چپ و راست اشاره می کندافراد فعال ، ملت سالم یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی از طریق ایجاد انگیزه در سطوح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و حتی ملی اتخاذ می کند. استراتژی هایی که کار می کنند با مشارکت سایر نهادهای فدرال و ملی (شکل را ببینید). راهبردهای همه افراد فعال ، Health Nation را می توان برای حمایت از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی طراحی کرد. جوامع می توانند با در نظر گرفتن نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه ، راهکارهایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، گروه ها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از یک کمپین سراسری خواهید بود و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی کمک کنید. کاهش ، ایجاد محله های پیاده روی ، حمایت از اقتصادهای محلی ، مقابله با نابرابری های بهداشتی و ارتقاء سلامت برای افراد ، خانواده ها و جوامع.

عضویت آسان است! از افراد فعال ، ملت سالم دیدن کنید به یک صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: تأثیرگذارها ، گروهها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق خبرنامه ماهانه افراد فعال ، ملت سالم.
  • دریافت نشان های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به اطلاع رسانی کار و حمایت شما از کمپین.
  • ارتباط با شبکه ای از افراد ، سازمانها و قهرمانان حامی ملت فعال ، سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، ملت سالم اقدام کرده اند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از کارهایی که سایر حامیان انجام داده اند و راه هایی که می توانید در آن مشارکت داشته باشید آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان فردی با استفاده از #ActivePepole در رسانه های اجتماعی پست گذاشته اند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید خبر را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولت های Maricopa گذشته از اولین تماس افراد فعال ، افشای ملت سالم ، نشان دادن تعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود. تو می توانی قالب حرفه و با یک مقام منتخب همکاری کنید تا یکی از آنها را در جامعه خود ارائه دهید!
  • دپارتمان تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر به 61 گیرنده در ایالت ها و جوامع سراسر کشور برای ایجاد آن کمک مالی می کند. مسیرهای مناسب فعالیت به مقاصد روزمره، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه ویژه خدمات پیشگیری جامعه ایالات متحده. پروژه ها در جوامع مختلف متفاوت است و می تواند مسیرهایی مانند مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی را با مقاصدی مانند خانه ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی که گذرانده شده است پیوند دهد. ببینید آیا a جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر آن هستید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت های شرکتی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیط هایی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر برسانند. PAPREN یک شریک تحقیقاتی کلیدی از افراد فعال ، ابتکار CDC Healthy Nation است ، که امکان همکاری بین بخشی را فراهم می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالات و جوامع می توانند از آنها برای آگاهی از رویکردهای سیاست استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید چشم تیزبین یا از وب سایت PAPREN به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران بپیوندید.

چگونه می توان از شاخص تناسب اندام آمریکا در ارتباط با افراد فعال ، ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index ارائه داده هایی که می تواند توسط تصمیم گیرندگان و شرکا هنگام ایجاد برنامه هایی برای ارتقاء فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده شودبه جوامع می توانند داده ها را تجزیه و تحلیل کرده و به اشتراک بگذارند فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی می کنند تا دریابند که تلاش خود را در کجا متمرکز کنند. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، ملت سالم استفاده کنند استراتژی هایی که کار می کنند تمرکز بر اقداماتی که می خواهند برای افزایش شیوه زندگی فعال انجام دهند.

منابع

  • فولتون JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران CDC افراد فعال ، ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018 ؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی موثر: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های مندرج در این گزارش متعلق به نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نیست.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، رئیس شعبه ، فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، واحد فعالیت بدنی و سلامت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/واحد فعالیت بدنی و سلامت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *