kermanyy

Friday, 22 October 2021

این مصدومیت ممکن است به معنی جیمسون تایلون برای دور یانکیز باشد

این مصدومیت ممکن است به معنی جیمسون تایلون برای دور یانکیز باشد


تورنتو-بعد از اینکه جیمسون تایلون سه شنبه شب مجدداً پارگی تاندون مچ پای راست خود را مجروح کرد ، این نظر هرکسی است که آیا هوادار مدافع راست می تواند دوباره این تپه را در این فصل بازگرداند.

آرون بون ، سرپرست یانکیز ، چهارشنبه گفت: “من مطمئن نیستم.” “در حال حاضر گفتن آن سخت است. بر اساس [Tuesday] شب ، بیرون آمدن [of the game]، احتمالا نه. بر اساس [Wednesday] و چگونه به نظر می رسد ، حداقل هنوز در حال بازی است. “

تایلون گفت که این مصدومیت را قبل از پرتاب آخرین زمین خود در بازی مقابل جی جی در سه زمین احساس کرد ، و افزود که او در ناحیه متفاوتی نسبت به مصدومیت قبلی حضور داشت و این باعث شد که او را از حرکت دور کند.

او امیدوار است یک آزمایش MRI دیگر انجام دهد تا ببیند آیا آسیب بیشتری وجود دارد یا خیر ، زیرا جراحی ممکن است یک گزینه باشد ، یا اگر بتواند ببیند آیا می تواند دوباره در این فصل برود و فقط با آن کنار بیاید.

آیا ارزش ادامه دادن به این امر را دارد؟ [or] میتونم بدترش کنم ”تایلون گفت. “در واقع ، پشت ما به مرور زمان به دیوار می چسبد. ”

از دست دادن جیمسون تایلون به دلیل آسیب دیدگی دوباره جریان یانکی ها را در جریان می گذارد.
گتی ایماژ

بدون تایلون ، تور یانکی ها شامل گریت کول ، جردن مونتگومری ، کوری کلبر و نستور کورتس جونیور است.

به نظر می رسد که کول ، که چهارشنبه مقابل تورنتو شروع کرد ، سه شنبه یا یک بازی با کارت وایلد و یا خود بازی وایلد کارت انجام می دهد.

اگر یانکی ها تا آنجا پیش روند و به ALDS بروند ، ممکن است تصمیم بگیرند که چگونه می خواهند سمعک خود را اداره کنند ، با بازوی قابل اعتمادی که ممکن است در دسترس نباشد.

آیا آنها برای شروع در فصل بعد به Kluber اعتماد دارند یا ترجیح می دهند با بازکنی به زبان لوئیس سِورینو یا دومینگو آلمانی همراه شوند؟

آنها کارهای زیادی باید انجام دهند تا به آن نقطه برسند و خوشحال می شوند که با چنین شرایطی کنار بیایند اگر این بدان معناست که آنها در ماه اکتبر خوب بازی می کنند.

اما این یک راه حل دیگر برای تایلون است ، که این فصل از جراحی دوم تامی جان برگشت و او را از یک شروع آهسته به فصل با یک شروع خوب پنج گانه در ماه جولای عقب راند.

تایلون گفت ، برخلاف صدمات قبلی به بازوی او ، انتظار نمی رفت که مچ پا دچار پیچ خوردگی شود.

“من کمی غافل گیر شده بودم [Tuesday] شب ، “Taillon ، که هیچ مشکلی در سفر اسکان مجدد سه راهی Scranton / Wilkes-Barre قبل از شروع سه شنبه گزارش نکرد.

تایلون می گوید: “احساس کردم که آن را امتحان کردم و با شدت پرتاب کردم.” “من احساس کردم این فقط یک حادثه عجیب و غریب بود. من هنوز 100 درصد مطمئن نیستم که چگونه این اتفاق افتاده است. “

او جراحات قبلی خود را روی یک مکانیک بد گرفتار کرد و توانبخشی زیادی را از جراحی تامی جان گذراند تا زایمان خود را در جهت بهبود سلامت و استقامت بازوی خود به روز کند.

پیام های قبلی تایلون باعث شده است که او مطمئن باشد که می تواند از اینجا نیز بازگردد.

تایلون می گوید: “من قطعاً در آزمایش جنگ قرار گرفته ام و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته ام.”

بر خلاف زیر بغل ، تایلون فکر نمی کند که این امر در درازمدت بر او تأثیر بگذارد ، اما می گوید که مراقب باشد که هرگونه تغییر در زایمان او “بازوی خود” را دوباره در خطر قرار ندهد.

در کوتاه مدت ، یانکی ها ممکن است نیاز به خلاقیت در مورد پرسنل خود داشته باشند ، این امر بازگشت اخیر سرورینو و مایکل کینگ و همچنین انتظارات آلمانی ها و جاناتان لویسیگا را برای حضور در مرحله پلی آف مهمتر می کند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *