بابایی: در لیگ برتر والیبال هیچ تیمی حاشیه ایمنی ندارد/ کاهش شدت مسابقات باعث کاهش آسیب ها می شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس رامین بابایی درباره آمادگی تیم شهرستان گنبد برای شروع لیگ برتر گفت: حدود سه ماه تمرینات خوبی داشتیم. روند تکامل تیم خوب است و منتظر ورود به مسابقات هستیم.

وی ادامه داد: در لیگ امسال هیچ تیمی حاشیه ایمنی ندارد چون تیم های خوبی هستند و هر تیمی حداقل دو ملی پوش دارد. دو سه تیم جدیدی که وارد شدند، بازیکنان خوبی جذب کردند و با توجه به زمان کمی که داشتند، نامزد هستند.

بابایی با بیان اینکه سیاست باشگاه شهرداری گنبد پرورش بازیکنان جوان و بومی است، تصریح کرد: یکی از اهداف باشگاه در لیگ امسال پرورش بازیکنان است. تیم قله در تلاش است تا بازی خوبی را مقابل همه تیم ها به نمایش بگذارد و تماشاگران را راضی نگه دارد. تلاش می کنیم در لیگ بمانیم و نگاهی اجمالی به پلی آف داریم.

مربی تیم والیبال شهرستان گنبد افزود: امسال با توجه به اینکه هر تیم یک مسابقه در هفته دارد فرصت خوبی برای بهبودی بازیکنان وجود دارد و آسیب دیدگی ها کاهش می یابد. تنها موضوعی که تیم گنبد را آزار داده از دست دادن محل اسکان و بحث کف سالن هاست.

وی با یادآوری اینکه استانداردسازی باعث کاهش آسیب بازیکنان می شود، تاکید کرد: والیبال ایران جهانی است و در المپیک و لیگ جهانی حضور دارد. بازیکنان زیادی در تیم های ملی و رده های سنی هستند که باید سلامت آنها حفظ شود. این تصمیم فدراسیون روند خوبی است و انشاالله در حد توان آن را اجرا می کنیم اما شهر گنبد سالن چند منظوره دارد که سایر رشته ها هم از آن استفاده می کنند.

سی و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان برتر باشگاه های ایران از چهارشنبه ۱۵ مهرماه آغاز می شود، بنابراین این رقابت ها ۲۸ روز زودتر از سال قبل آغاز می شود و کمی از شدت رقابت ها کاسته می شود.

لیگ برتر مردان در ساعت ۱۴۰۱ با حضور ۱۴ تیم پاس گرگان، نیان الکترونیک خراسان، سایپا تهران، رایاب میلا مریوان، شهداب یزد، هورسان رامسر، مس رفسنجان، فولاد سیرجان ایرانیان، لبنیات هراز آمل، ایفا سرم اردکان، گتی پسند. اصفهان، پیکان تهران ارومیه و شهرداری گنبد در یک گروه مقدماتی آغاز خواهند شد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید