بادامکه: حمله ها به اسکوچیچ ناعادلانه بود


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین بادمکی کسب اطلاعات در مورد میزبانی مشهد در دیدار ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان اظهار داشت: ابتدا سال نو را تبریک می گویم. اتفاق خیلی خوبی در مشهد رخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مقدماتی بار است کدام ممکن است خوب تفریحی مناسب برای گروه سراسری {در این} شهر برگزار تبدیل می شود. خداوند را به خاطر زحمات هیئت فوتبال استان شاکرم این دیدار در شهر امام رضا (علیه السلام) برگزار تبدیل می شود. حضور تماشاگران نسبتا آزاد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند برای تماشای تفریحی گروه سراسری به ورزشگاه بیایند. قطعا اتفاقی به یاد ماندنی در گذشته تاریخی بازی مشهد {خواهد بود}.

وی با توجه به تعیین مقدار شخصی اجتناب کرده اند روحیه میهن پرستی کشورمان دلیل داد: خدا را شکر وضعیت گروه سراسری خوشایند بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ملاحظه به آنچه کدام ممکن است ممکن است دیدم کودک ها در شرایط خوبی بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده سرگرمی زده بودند. آنها برای خوب تفریحی فوق العاده خوشایند مقابل لبنان کنار هم قرار دادن هستند.

سراسری پوش اسبق فوتبال ایران کسب اطلاعات در مورد انتقاد اجتناب کرده اند انجام دراگان اسکوچیچ در اتصال همراه خود تفریحی کره اظهار داشت: این حمله به سختی ناعادلانه است. اسکوچیچ اجتناب کرده اند در لحظه کنار هم قرار دادن کسب نتایج عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست در فوتبال است. همراه خود خوب باخت نباید اینقدر مورد حمله قرار می گرفت. بعد از همه همراه خود ملاحظه به صحبت های مسئولان اتحادیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعضای هیات مدیره، وی به کار شخصی در گروه سراسری شکسته نشده خواهد داد. اسکوچیچ اکنون سرمربی گروه سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه باید اجتناب کرده اند او حمایت کنیم.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادامکی شکسته نشده داد: همراه خود وجود اینکه گروه سراسری کشورمان به جام جهانی رسیده است، با این حال فردا تفریحی مناسب است، متعاقباً انجام این حمله ها مناسب نبود. ما باید جدا هم باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اسکوچیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه سراسری کمک کنیم.

وی کسب اطلاعات در مورد اینکه قابل دستیابی است در فوتبال ایران ۲ روز مانده به تفریحی یکی اجتناب کرده اند اعضای هیات مدیره فدراسیون امکان بهتری را برای سوئیچ سرمربی گروه سراسری مطرح تدریجی، پاسخ داد: این پرس و جو را اجتناب کرده اند شخصی بپرسید. بعد از همه پرونده را خیلی عظیم کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما خودمان دوست داریم شرایط را به سختی بهتر اجتناب کرده اند آنچه هست آرم دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این کار را دردسرساز می تدریجی.

رئیس شورای فوتبال مشهد کسب اطلاعات در مورد احتمال حضور بانوان در تفریحی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) اظهار داشت: انشاءالله در نظر گرفته شده می کنم فردا این {اتفاق بیفتد}.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول توصیه دهید