بازدید رئیس جمعیت هلال احمر و نماینده سازمان جهانی بهداشت از مناطق سیل زده استان تهران


به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزکوه، پیرحسین کولیوند به همراه جعفر حسین نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و عطا درانی امروز از مناطق سیل زده استان تهران بازدید کردند.

کولیوند در این بازدید از امدادگران اولیه جمعیت هلال احمر استان تهران تقدیر کرد و گفت: اولین امدادگران جمعیت هلال احمر بلافاصله پس از وقوع سیل وارد منطقه شدند و با کمک سایر ارگان های امدادی توانستند ثبات نسبی را به منطقه بازگردانند. حوزه. .

وی در تشکر از استاندار تهران گفت: استاندار چند ساعت پس از وقوع سیل وارد منطقه شد و همچنان به صورت ۲۴ ساعته مشغول به کار است.

رئیس جمعیت هلال احمر بر حضور نیروهای جمعیت هلال احمر در منطقه تاکید کرد و گفت: تا بازگشت آرامش و ثبات به مناطق آسیب دیده از سیل، حضور نیروهای جمعیت هلال احمر در این مناطق ادامه خواهد داشت.

تلاش هلال احمر قابل تقدیر است

جعفر حسین نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران به خدمات این جمعیت در سیل اشاره کرد و گفت: بارها در بحران های مختلف حضور داشته ام اما تلاش های جمعیت هلال احمر ایران رکن و متمایز کننده است.

وی افزود: حضور رئیس جمعیت هلال احمر در منطقه موجب دلگرمی امدادگران اولیه می شود و این مشوق باعث می شود جمعیت هلال احمر در کمتر از ۴۸ ساعت راه ها و شریان های اصلی را باز کند.

پس از این بازدید، عطا درانی، مدیر هماهنگی و همکاری صلیب سرخ و هلال احمر تهران گفت: در جوامع کشورهای مختلف حضور داشته ام اما رهبران هیچ کدام از جمله رئیس سازمان صلیب سرخ ایران حضور نداشته اند. هلال احمر، یک ساعت پس از حادثه حضور فعالی در منطقه ندارند.

وی افزود: حضور فعال در منطقه است که کمک رسانی را تسریع می کند.

به گزارش فارس، در این بازدید رئیس سازمان امداد و نجات، استاندار تهران، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.

انتهای پیام/۶۷۰۲۹
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید