kermanyy

Sunday, 24 October 2021

بازرگانان نیویورکی به ساحل آتلانتا مهاجرت می کنند

بازرگانان نیویورکی به ساحل آتلانتا مهاجرت می کنند


جنگ داخلی امروزی در آتلانتا توسط یک کیسه فرش با ریشه های عمیق در سیب بزرگ هدایت می شود.

بیل وایت 54 ساله جنبش رو به رشد را با حومه ثروتمند Buckhead برای خروج از آتلانتا تقویت می کند – حتی اگر او یک یانکی متولد و بزرگ شده در شهر نیویورک است که سه سال پیش به سمت جنوب حرکت نکرده است. به

قبل از نقش جدایی طلب خود ، وایت تاجر نیویورکی و نایب رئیس موزه دریای بیکران ، ایر و اسپیس بود و خانواده اش در پایان سال ، کافه ساحل شرقی استپل را راه اندازی کردند. 1960s.

وایت در مورد خود و همسرش برایان اوره گفت: “ما نیویورک را دوست داریم و همیشه خواهیم داشت.” “ما دلمان برای همه دوستان و زندگی هایی که در آنجا داشتیم تنگ شده است ، اما ما از سیاست یا سیاست هایی که شهر نیویورک را خراب می کند ، غافل نیستیم.”

بومی لانگ آیلند رابطه خود را برای نیویورک صرف می کند تا همه ببینند: حلقه قهرمانی یانکی 1977 ، که توسط جورج اشتاینبرنر به او داده شد.

تابلوهای باغ از کمپین اجتماعی برای معرفی Buckhead ، منطقه آتلانتا ، به عنوان یک شهر ویژه پشتیبانی می کند.
Jenni Girtman / AP عکس برای کمیته شهر Buckhead

آتلانتا مانند نیویورک سیتی شاهد افزایش شدید جنایات خشونت آمیز در طول همه گیری بوده است. بر اساس داده های پلیس که توسط بنیاد مجله آتلانتا گردآوری شده است ، امسال همه کشتارها ، تیراندازی ها و تجاوزها در شهر رخ می دهد.

وی گفت که با مشاهده غیر قانونی بودن وایت ، وایت را به تلاش برای ساختن Buckhead ، که قیمت متوسط ​​خانه در آن نزدیک به 600.00 دلار است ، در شهر خود ، با سیستم پلیس و دادگاه اختصاصی ، سوق داد.

“یکی از ما در حال پیاده روی بود و سعی می کرد ماشین ما را بدزدد. خانه خواهرم به سرقت رفت و خانه همسایه اش به سرقت رفت. دوستان ما روی هم انباشته شده اند. وایت به یاد می آورد اتومبیل های آنها خراب شده است.

Buckhead City تعداد فنجان های موجود در منطقه را سه برابر می کند و آنها را بهتر از اداره پلیس آتلانتا ، که معتقد است تحت شعار شهردار کیشا لنس باتومز است ، پرداخت می کند. او گفت که دادگاه های باک هد با متخلفان قانون ملایم نخواهند بود.

شهردار آتلانتا کیشا لنس باتومز
کیشا لنس باتومز ، سخنگوی شهردار آتلانتا گفت: “هر گونه تلاشی برای جداسازی آتلانتا از نظر نژادی ، اقتصادی و حزبی نشان می دهد که ما به عنوان یک شهر هستیم.”
EPA

در ماه مه وایت رئیس و مدیرعامل کمیته شهر Buckhead شد. او می گوید ، او توسط فعالان اجتماعی که مایل به استفاده از شبکه شخصی و مهارت های مدیریتی او هستند انتخاب شد. او در اولین جمع آوری کمک های مالی در آن ماه بیش از 400000 دلار جمع آوری کرد.

روند حذف Buckhead از آتلانتا به سرعت پیش رفت. لایحه اجازه رای گیری در حال حاضر از طریق قوانین ایالتی در حال حرکت است. در صورت امضای دولت کمپ ، جمهوری خواهی که می داند به سفید نزدیک است ، قانون را به رأی می گذارد. با این حال ، بحث برانگیز است که همه پرسی فقط در میان اعضای شهر جدید پیشنهادی ، به استثنای ساکنان بزرگتر آتلانتا ، برگزار خواهد شد. وایت گفت که از رای گیری داخلی تاکنون خوشحال بوده است.

“واقعاً وحشی است آنچه در 12 ماه گذشته انجام داده ایم. وایت با اطمینان خاطر به An Post گفت: “ما از ابتدا یک شهر بزرگ ایجاد می کنیم.”

طرح جدایی در آتلانتا به شدت تقسیم شده است ، جایی که رهبران دموکرات بنیانگذار شهر با آن مخالفت کردند. از دست دادن درآمد مالیاتی Buckhead ضربه بزرگی به اقتصاد شهر خواهد بود و ادعاهای نژادپرستی فروکش کرده است.

بیل وایت
بیل وایت

سخنگوی شهردار کیشا لنس باتومز به پست گفت: “در حالی که ما تلاشهای خود را برای افزایش ایمنی عمومی در باک هد ادامه می دهیم ، صادقانه امیدواریم که آتلانتیس در تلاش برای حل چالشهای پیش رو متحد باشد.” هر تلاشی برای تفکیک آتلانتا از نظر نژادی ، اقتصادی و حزبی ، گواهی بر هویت ما به عنوان یک شهر است. “

مدتها قبل از اینکه به یک فعال سیاسی و شاکر تبدیل شود ، فارغ التحصیل دانشگاه فوردهام و موسسه جنگهای فرانسه در رستوران خانوادگی در خیابان 70 و خیابان دوم کار می کرد.

“من توالت را تمیز کردم ، من پسر اتوبوس بودم ، ماشین لباسشویی بودم ، مدیر بودم. من همه کارها را کردم. “وایت به یاد می آورد.

او همچنین به عنوان آتش نشان داوطلب و کاپیتان یک کشتی تفریحی مشروب خاموش کردن آتش انجام می دهد. در تابستان خود در فوردهام ، او دو نوزاد را در برانکس به دنیا آورد در حالی که به عنوان تکنسین فوریت های پزشکی کار می کرد.

وایت در طول جنگ خلیج فارس از ارتش اجتناب کرد ، اما می خواست راهی برای کمک پیدا کند – بنابراین بنیادی برای حمایت از گروه خدمات متحد ایجاد کرد ، که توجه بارون و نیکوکار زکری فیشر را به خود جلب کرد. فیشر سپس آن را در Intrepid ارائه داد ، که اعتبار گسترده ای را برای وایت در 18 سال آینده به دست آورد. او امروز Constellations Group ، یک مشاور تجاری را اداره می کند.

آرتا فرانکلین در عروسی وایت در سال 2011 با همسرش برایان اوره بازی کرد ، پذیرایی توسط وکیل قدرتمند دیوید بویس.

وایت که زمانی یک اهدا کننده برجسته دموکرات بود که حتی در سال 2014 شام 25000 دلاری برای پرزیدنت اوباما برگزار کرد ، وایت در سال 2016 پس از پیروزی رئیس جمهور ترامپ به شدت تغییر جهت داد و در ادامه به یک GOP جمع آوری کمک های بزرگ تبدیل شد.

پس از مرگ والدینش ، وایت تصمیم گرفت با آتن به آتلانتا برود ، یک شرکت بیمه که بیش از دو دهه با وایت همکاری می کرد. آنها سقف چلسی و همچنین مکانی در همپتونز را فروختند.

“[He] شوهر من 21 ساله است و این در 140 LGBT در جهان است. “وایت خندید.

او مخالف است که مردم آتلانتا توافقنامه 1 میلیون دلاری بین وایت و نیویورک را در سال 2010 به دلیل طرح جمع آوری غیرقانونی کمک مالی که شامل طرح بازنشستگی دولتی می شود ، بازگشایی کنند. وایت در آن زمان خود را بی گناه اعلام کرد و امروز نیز بی گناهی خود را ثابت می کند و می گوید از اینکه از توافق با اندرو کوئومو ، دادستان کل کشور پشیمان است پشیمان است.

وایت می گوید: “مأموریت فقط پول بود و اندرو کوئومو سعی می کرد گوشت را بکوبد زیرا من از دیوید پترسون حمایت می کردم.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *