kermanyy

Monday, 25 October 2021

بازسازی SNL: Owen Wilson Wows & Cast در فصل Premiere گسترش می یابد

بازسازی SNL: Owen Wilson Wows & Cast در فصل Premiere گسترش می یابد


شنبه شب زنده این هفته آخر در چهل و هفتمین فصل خود با مهمان اوون ویلسون و مهمان موسیقی Kacey Musgraves ، هم در حالت تورم و هم در رکود قرار دارد. اگرچه آنها بک بنت و لورن هولت را از دست دادند ، اما این نمایش سه بازیکن جدید اضافه کرد و پرتاب کامل به بالاترین حد 21 توپ رسید. در همین حال ، لورن مایکلز برای حفظ وزنه سنگین تیم فعلی به پشت صحنه رفته است و گفته می شود کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ایدی برایانت ، سسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه ، و پیت دیویدسون را به خود جلب کرده است ، به امید ماندن در حداقل تا فصل 50. در آن زمان ، من فرض می کنم مایکلز یا دنده ها را به شخص دیگری می سپارد یا چراغ های استودیو 8H را خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نکرده است ، اما همه چیز تغییر کرده است است در حال تغییر اعضاء هر سه ماه یک بارش کارتن خواهند داشت تا بر حسب نیاز بیایند و بروند ، بدون توجه به خلبانان تلویزیونی یا فیلم هایی که برمی دارند ، برای SNL در رکوردها پرواز می کنند (برای مثال مک کینون این هفته به ویژه غایب بود). اما استعداد جدیدی که در یکی دو سال گذشته روی پرده و اتاق نویسندگان ظاهر شد نشان داد که چگونه SNL می تواند حرکت کند و بازیگران چه کسانی هستند. چهره های جدید SNL (فکر کنید بوئن یانگ ، کلوئی فینمن ، اگو نودیم ، و حداقل دو نفر از جدیدترین اعضای گروه ، بیشتر در مورد آن در زیر).

و اشتباه نکنید: نمایش باید در آینده سخت حرکت کند و از خفقان کلاستروفوبیک مایکل در نمایش دور شود. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی که بخشی از آن در یک دادخواست در تابستان امسال نشان داده شد که هوراتیو سانز ، کمدین ، ​​20 سال پیش هنگام نمایش و نمایش آن سوء استفاده جنسی کرده بود ، فاصله بگیرد و SNL و NBC در کنار آن قرار بگیرند و اجازه دهند به وقوع پیوستن. و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، دادستان جنسی به گرمی برای حضور در برنامه دعوت شد.

پذیرفته شده است که در این مرحله عاقلانه است که یک SNL معمولی هرگز به خوبی زمانی که برای اولین بار برنامه را تماشا کردید ، خوب نیست ، که شاید شاهدی بر جوانی ابدی این برنامه باشد ، یا شاید این واقعیت که حس شوخ طبعی مردم با افزایش سن باز می شود در هر دو مورد ، SNL نقش مهمی در فرهنگ ایفا کرده است ، و بزرگترین بستر را برای بازیگران نوظهور – حتی در میان قدیمی ترین کمدین ها ، ارائه می دهد تا مطرح شدن در SNL موفق ترین نمره ای باشد که او می تواند در کمدی کسب کند – اگرچه مردم به ندرت هزینه می کنند. فقط با یک شخصیت (فصل های ادی مورفی برای این کار بسیار خاص هستند). این نمایش ، در بهترین حالت ، می تواند با زمان تغییر کند و حس طنز جدیدی را آشکار کند – هیچ کس قرار نبود برای همیشه در آنجا زندگی کند (به جز مایکلز). برای نمایش منحصر به فرد است چهار اعضای معمولی بازیگران با بیش از 10 سال زیر کمربند خود. از خود بپرسید: نمایش چقدر از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین با در نظر گرفتن همه اینها ، بایدن دمکرات ها را سرد سرد می کند که اولین فصل این هفته را بسیار هیجان انگیزتر کرد. من غالباً از میزان وحشتناک و عجیب سرمای سیاسی در SNL به ویژه در دوران ترامپ و میزان تکیه آنها بر ستاره های مهمان مشهور شکایت کرده ام. ما از دیدن بازیگر جدید جیمز آستین جانسون ، که در اینترنت به خاطر ایده های درخشان ترامپ در نقش جو جو بایدن مشهور شد ، شگفت زده شدیم. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که یک بازیکن جدید نسبتاً ناشناخته اولین بازی SNL خود را به عنوان اولین تماشاگری که آنها را در اولین نمایش یک فصل دید ، بازی نکرد. و او این پارک را کنار گذاشت ، با این ایده که بایدن پیشرفت خوبی در تیم برچسب فصل گذشته با جیم کری و الکس موفات داشت.

نکته دیگری که من به آن اضافه می کنم این است که ، از جمله اعضای کلیدی که در بالا ذکر کردم ، سیسیلی استرانگ و ایدی برایانت احتمالاً مورد علاقه من هستند ، و آنها بلافاصله نشان دادند که چرا به عنوان هرج و مرج دموکرات دموکرات چرا. سینما Kyrsten و سناتور جو مانچین.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون هرگز میزبان SNL نبود ، اما شما هرگز از او مطلع نخواهید شد مونولوگ، که چهار دقیقه و نیم جذابیت کثیف ویلسون را مستقیماً به پلک تزریق کرده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

من تا به حال در مورد برنامه به طور کلی چیز زیادی نگفته ام ، زیرا اولین نمایش فصل معمولی بود: کمی بیرون رفتن از دروازه ، یک طرح واحد “ضروری” نیست (و طرح ها نیز ناسازگار نیستند ) ، اما نویدبخش و لحظات خنده دار زیاد. طرح 10 به 1 به شنوندگان اولین نگاه را به عضو جدید دیگر ، سارا شرمن ، داد و نشان داد که چگونه مارک منحصر به فرد وحشت / طنز فیزیکی او می تواند با SNL ذوب شود در حالی که او با اندرو دیسموکس کار می کرد تا یک مدفوع محوری بسیار لذت بخش را ترسیم کند ، سرویس تست ورودیبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه موفقیت دیگری وجود داشت ، فرصتی برای دیدن نحوه استفاده از نمایش از چنین تیم بزرگی. تقریباً همه اعضا دارای خط یا ظاهر خنده داری بودند: سسیلی استرانگ بدون وقفه بازی می کرد ، هایدی گاردنر بر اساس نظریه مسابقه انتقادی ، مایکی دی با صدای ترسناک و غم انگیز بوون یانگ ، پیت دیویدسون با لباس سگ شکارچی فضل و به ویژه اندرو دیسموکس ویسکی “عوضی”. همانطور که یکی از مبتدیان یوتیوب به درستی بیان کرد ، “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، نمایش مورد علاقه اوون ویلسون وارد شد گردش چک، یک طرح از پیش ضبط شده برای مدتی که برنامه قطعاً می توانست انجام دهد ، فقط برای دیدگاه اورکل ویلسون و چرخش استخوان های ایندیاناپولیس.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین ها 4 این یک پایه محکم بود که من مایلم آن را بیشتر گسترش دهم ، زیرا ویلسون شروع به ساختن زمینه ای تاریک برای آخرین فیلم پیکسار می کند. جیمز آستین جانسون ایده خوب Larry the Cable Guy را برای این مورد ارائه داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز مهاجم و مرکز خط حمله بود NFL Air Fox، که من واقعاً می خواستم تماشا کنم خانه باهوشبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه طرح ها را در زیر مشاهده کنید: SNL تقلید شده است دیدگاه ها COVID از آن می ترسد نمایش گفتگوی زنان؛ کاپیتان جف بزوس دریافت کرد پیاده روی ستاره ای spinoff le پیاده روی ستاره میلیاردی؛ و کنان تامپسون آهنگهای مورد علاقه R. Kelly یک زن متوفی را خواند آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مورد برای مهمانان بسیار سخت است به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim به همان اندازه ناپایدار بوده که به روزرسانی های منظم برای هایدی گاردنر انجام می شود ، و به طور مداوم با شخصیت های تند و هوشمندی که احساس می کنند زنده هستند ، هفته پیش می رود. زن سیاه پوست که ده سال است گم شده استبه

پیت دیویدسون، که بقیه ما را شگفت زده می کند که او هنوز در معرض نمایش است ، همیشه با بخش های Update خود نیز می درخشد ، به ویژه هنگامی که صحنه های Met Gala خود را می اندازد.

این برنامه همچنین از مجری سابق Update تقدیر کرد نرم مک دونالد، که در سپتامبر درگذشت ، با اختصاص چند دقیقه آخر گزیده به چند کلیپ کلاسیک مک دونالد. این یادآوری فوق العاده ای از تمرکز لیزر مک دونالد بر روی خطوط مشت و شخصیت تیز و تیز و به روز رسانی کامل بود. همچنین با مشارکت مداوم میهمانان معمولی کالین جوست و مایکل چه متفاوت بود و تلاش آنها برای شوخ طبعی تند یا غیر همدلانه اغلب در خطوط مشت زدن بی نتیجه می ماند.

سخنرانی افتتاحیه توسط یوست از دست دادن هرج و مرج کمدی ناشی از آب و هوای سیاسی سال گذشته ابراز تاسف می کند و به طرز جالبی مردم را ترغیب می کند که به شوخی های زیربنایی بخندند – پس از Open Cold خنده دار در مورد آن موضوع – اعتقاد به تخلیه اولیه در قلب Renewal همانطور که هست به یوست و چه با هم شیمی خوبی دارند و وقتی روی این موضوع تمرکز می کنند ، Update همچنان کار می کند (مخصوصاً در مواردی که یکدیگر را خنده دار می کند). در بیشتر هفته ها ، من به ندرت به قسمت های Jost و Che از نمایش اشاره می کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، که بسیار عالی است ، همه چیز را به “Justified” برمی گردانید ، سپس چند تصویر معنی دار برای “Camera Roll” باز می کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست در اولین تعطیلات آخر هفته خود در SNL با مهمان موزیکال Halsey حضور خواهد داشت. پس از آن ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و Jason Sudeikis و Brandi Carlile در 23 اکتبر حضور می یابند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *