kermanyy

Monday, 25 October 2021

بازگشت میهن پرستان تام بردی به هزینه بیل بیلیچک انجام می شود

بازگشت میهن پرستان تام بردی به هزینه بیل بیلیچک انجام می شود


بارش باران در روز یکشنبه ، یک توسعه مناسب در فاکسبورو بود. بیل بیلیچک مجبور شد یک کاپشن را روی سر خود بیندازد و تام بردی باید با یک توپ چوبی از کنار آن عبور کند. اگر پاتریوت ها می خواستند میزبان سورئال ترین دیدار در تاریخ NFL باشند ، خدایان فوتبال قرار بود همه کارها را به درستی انجام دهند.

برادی در دقایق پایانی به اندازه کافی تلاش کرد تا تامپا بی را پیش بیندازد و تقریباً پاس سوم بلند به آنتونیو براون را وارد دروازه حریف کرد و او قبل از اینکه بوکانیرز به گل زمینی برسد و برتری 19 بر 17 را به ثمر برساند ، او را در پشت محوطه جریمه زمین واگذار کرد.

بردی که بدون Rob Gronkowski مصدوم کار می کرد ، در این بازی نتوانست گل بزند و فقط کمی بیش از نیمی از پاس های خود را به پایان رساند. او در مقابل یک مغز متفکر دفاع می کرد ، سرمربی پاتریوت ها که تیمش را تبدیل به یک مهاجم تازه کار کرده بود که شبیه برادر کوچکتر برادی بود.

توپ و لحظه مک جونز در دستان او بود و ساعت شروع به باریدن کرد ، زیرا بیلیچیک و برادی با بی حوصلگی از کنار خود نظاره گر رابطه جنسی خود در خانواده بودند. جونز قبلاً دو پاسپورت پرتاب کرده بود. این بار انتخاب دور اول از آلاباما فقط به بازدید از سایت نیاز داشت.

همانطور که معلوم شد ، نیک فولک نمی تواند آن را به او بدهد ، نه از 56 یارد. ضربه مردمی مستقیم به چپ برخورد کرد. بليچيک سرش را تکان داد و سرش را پايين انداخت ، و برادي مشتش را پمپ کرد. این بازی اینچ است ، درست است؟ پس از اتمام بازی ، مهاجم میهمان میهمان امسال در ورزشگاه ژیلت 1-0 بود و سرمربی تیم میزبان 0-3 بود.

بیلیشیک برادی را در آغوش گرفت و او را روی شانه راستش گذاشت. بعدها Belichick به اتاق سبز Tampa Bay رفت و برادی را در یک مکان خصوصی به مدت بیش از 20 دقیقه ملاقات کرد.

برادی
تام بردی و Buccaneers یکشنبه شب پاتریوت های بیل بلشیک را شکست دادند.
USA Sports Today ، تصاویر گتی

برادی با صدای خشن خود گفت: “من برای او به عنوان یک مربی احترام زیادی قائل هستم و برای این گروه احترام زیادی قائلم. دفاع برنده برنده هفته ای احساسی بود و پاسخ هواداران به وی “وحشتناک” بود. بردی در سفر طوفانی خود گفت: “سفر فوتبالی من مرا به جای دیگری برد.”

جونز یکشنبه شب بردی را بسیار کتک زده بود و مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا او همیشه برنده بازی است ، و بلیشیک ، که قبل از بردی در بریتانیا در نیو انگلند 5-13 ساله بود ، از زمان رفتن بریدی در حال حاضر 8-12 ایستاده است.

بیلیچیک گفت: “این کوتاه بودن امشب ناامید کننده است.”

آیا هرگز نبوده است؟ وقتی شخصی در یک کنفرانس مطبوعاتی Belichick سعی کرد از او در مورد رویارویی با بردی برای اولین بار س askال کند ، مربی Patriots گفت: “ما همه روزه با تام بردی در محافظت استفاده کردیم. بنابراین اینطور نیست که ما تام بردی را قبلاً ندیده باشیم. آنها یک تیم فوتبال خوب هستند و او یک مدافع خوب است و من فکر می کنم این می تواند بگوید. ”

البته کل این رویداد هرگز نباید اتفاق می افتاد. چهار سال و نیم پیش ، قبل از 40 سالگی ، برادی به من گفته بود که در دهه 40 زندگی می کند.

وی در آن زمان گفت: “من همیشه اواسط 40 سالگی خود را می گفتم و طبیعتاً این به معنی 45 سالگی است.” “اگر به آنجا برسم و هنوز هم مثل امروز احساس کنم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از او پرسیدم: “چه کسی می گوید تام بردی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟ او پاسخ داد: “این یک سوال بزرگ است.”

بنابراین بیلیچیک آن همه سال در حال آماده سازی بردی برای بازی و بازی و کمی بیشتر بازی بود ، اما با این وجود برای اطمینان از رهایی او تلاش چندانی نکرد. مدافع او نقش خود را به عنوان نماد تک نفره بوستون در نقش بیل راسل ، تد ویلیامز و لری برد. در حقیقت ، با ارائه نکردن قرارداد بلند مدت به بردی که او امیدوار بود و مطمئناً مستحق آن بود ، بیلیشیک به جز اوبر ، همه بازیکنان دارای مجوز خود را فرا خواند و به او اجازه داد.

قبل از بازی یکشنبه ، در شبی که هیچ چیز عادی نبود ، بریدی خواستگاری معمول خود را در حاشیه ورزشگاه ژیلت و پمپ مشت معمولی وحشتناک ، پرخاشگر و بدخلق معمولی برای جمعیت انجام داد. او جاش مک دانیلز ، هماهنگ کننده تهاجمی سابق خود را در زمین بازداشت کرد زیرا قبلاً رئیس سابق خود ، روبرت کرافت را به بیرون از رختکن وصل کرده بود.

برادی ساعاتی قبل از شروع بازی در توئیتر خود همراه با ویدئویی ویژه توئیت کرد: “خوب است که برگشتم.”

تام
تام بردی پس از شکست پاتریوت ها در روز یکشنبه جشن می گیرد.
گتی ایماژ

حتی بهتر بود با هفتمین حلقه Super Bowl برگردید ، در حالی که Belichick و Patriots روی شش حلقه باقی ماندند.

بردی تصویری از خود دریافت کرد و صدای طرفداران را شنید که نام او را می خواندند. هنگامی که او برای اولین بار با 12:54 دقیقه در کوارتر اول وارد بازی شد ، جمعیت او را حذف کردند. بسیاری از علاقه مندان پیراهن پاتریوتز ، تصویر شماره 12 او را می پوشیدند. در پایان کوارتر ، بردی از درو بریس به عنوان رهبر تمام وقت لیگ در عبور از باغ ها پیشی گرفت – در همان زمین همیشه به معنای شکستن این رکورد به جلو بود. به خدایان فوتبال باید آن را به او می دادند.

و آنها مجبور بودند این تأثیر را روی مربی بگذارند که در وهله اول نباید اجازه داده شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *