kermanyy

Friday, 22 October 2021

بازیکنان شروع کننده نیکس دقایقی پیش در پیروزی پیش از پیستونز وارد میدان شدند

بازیکنان شروع کننده نیکس دقایقی پیش در پیروزی پیش از پیستونز وارد میدان شدند


چهارشنبه شب ، به خودی خود ، معنایی نداشت. نتیجه بر رکورد نیکس تأثیر نمی گذارد و هیچ نقشی در فصل آنها ایفا نمی کند.

موفق باشید که این را به تام تیبودو می گوئید. او خیلی بیشتر از این با آن برخورد کرد ، دقایق ابتدایی بزرگی برای او بازی کرد ، با داوران مسابقه داد ، در هر بازی زنده ماند و مرد و به بازیکنان گوش داد.

او سپس گفت: “همه چیز برای من مهم است – هر کاری که ما انجام می دهیم.” “برای ما ، ما در حال حاضر یک سازمان رو به رشد هستیم. ما می خواهیم ایجاد کنیم. دعوای ما هر روز ادامه دارد و من دعوا در پسرانمان را دوست دارم. “

مربی سخت و سرسخت نیکس قطعاً به همان شیوه ای کار کرد. اگر تماشاچی تقویم نداشته باشد ، غیرممکن است که با تماشای مربی تیم میزبان ، این بازی بسکتبال اواسط اکتبر باشد. بازیکنان تیبودو همچنان به پیشروی خود ادامه دادند و بازی خود را محکم کردند و از پیستونز 108-100 عبور کردند تا در پیش فصل به 3-0 برسند و در بازیهایی که قابل شمارش نیستند تحت نظارت Thibodeau 6-1 پیشرفت کنند.

جولیوس رندل ، که 29 امتیاز کسب کرد ، در پیروزی 108-100 نیکس پیش از فصل مقابل پیستونز ، پیراهن خود را به تن خواهد کرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

دریک رز گفت: “من نمی خواهم استراحت کنم ، من می خواهم بازی کنم.” “من می خواهم ریتم خود را بگیرم. فقط عادت کنید توپ را در دستانم داشته باشید. “

در دقایق پایانی ، جولیوس رندل یک کبوتر را برای یک توپ شل بازی می کند. تیبو در چالش مربی برنده شد. اکثر تیم ها در طول پیش فصل اینطور عمل نمی کنند ، آنها ترجیح می دهند ستاره های خود را زمین بگذارند و برای بازیکنان جوان خود تجربه بازی کسب کنند.

واضح است که نیکس به گونه ای متفاوت با این بازی ها رفتار می کند ، حتی اگر تیبودو به جای شروع بازی کمبا واکر در روز چهارشنبه ، در نگهبانی باشد. او شروع کننده های خود را در نیمه چهارم چهارم پس از بازی با بیشترین مقام سوم بازنویسی کرد ، و این شامل راندل بود که چهار زانوی چپ را به زانو در آورد و در یک مرحله از بازی تا شد. چهار نفر از پنج نفر او حداقل 31 دقیقه بازی کردند.

تاج گیبسون پس از به ثمر رساندن 3 امتیاز در پیروزی پیشین نیکس خوشحال می شود.
تاج گیبسون پس از به ثمر رساندن 3 امتیاز در پیروزی پیشین نیکس خوشحال می شود.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

راندل ، که در 33 دقیقه 29 امتیاز ، 11 ریباند و 5 پاس گل داشت ، گفت: “هر بازی بر روی چیز واقعی متمرکز است ، بنابراین در مورد آن است.” “واقعاً ، خوشحالم که چنین بازی ای را انجام دادیم که در آن خوب شوت نمی زدیم و در ریتم فوق العاده ای قرار نداشتیم و مجبور بودیم تماشا کنیم. بنابراین این یک امتحان خوب برای آمادگی ما برای فصل است. “

این بدان معنا نیست که چهارشنبه شب طبق برنامه پیش رفت. تیبودو در نیمه اول خط دفاع نیکس را دوست نداشت. آنها در بیشتر سه ربع ابتدایی بازی کردند. پس از آن ، تیبودو در مورد تفاوت شدت از پیش فصل تا فصل عادی تا پلی آف صحبت کرد و اینکه تیمش هنوز تا کجا باید پیش برود. او مجبور شد به بازیهای ابتدایی برگردد تا پیروزی را به دست آورد.

تیبودو گفت: “ما نمی توانیم خود را فریب دهیم و فکر کنیم آماده ایم.” “صادق بودن با خود ، تماشای فیلم ، درک اینکه چرا برنده شدیم یا چرا شکست خوردیم و تمرکز بر این پیشرفت هر روز بسیار مهم است. ”

این همان رویکرد تیبودو در سال گذشته بود ، زمانی که نیکس به طور شگفت انگیزی مرحله پلی آف را به عنوان چهارمین نفر در کنفرانس شرق قرار داد. آنها بیشتر بر اساس تلاش و پشتکار به آنجا می رسیدند ، هر شب دفاع می کردند و بر حریف خود پیشی می گرفتند. چیزی تغییر نکرده است. تیبودو تأکید کرد که آنها باید از ابتدا امسال را شروع کنند ، زیرا سال گذشته موفق نشدند ، و این به همان شیوه کار می کند. بازیکنان او پیش بینی کرده اند.

“استخوان ساق پا نژاد متفاوتی دارد ، مرد. او تمام تلاش خود را می کند و ما هر شب بهترین تلاش خود را به او می کنیم. ” رندل گفت. “Thibs قطعاً متفاوت است. اما به همین دلیل است که ما همانطور که هستیم ، از نظر فرهنگ و نحوه بازی هر شب. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *