kermanyy

Sunday, 24 October 2021

باز کردن برنامه های پاپ آپ خیابانی در ماه اکتبر در Bronx & Queens

باز کردن برنامه های پاپ آپ خیابانی در ماه اکتبر در Bronx & Queens


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب خیابان های باز ، که فضای بیرونی بدون خودرو را برای نیویورکی ها در محل زندگی خود فراهم می کند ، مدت ها در مورد همه گیری ادامه داشت. به عنوان بخشی از آن قانون ، شهر متعهد شد که نحوه مدیریت خیابان های باز را بهبود بخشد و همچنین تعداد بیشتری از آنها را در محله های کم نیاز ایجاد کند. به همین منظور ، دپارتمان حمل و نقل (DOT) سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از این محله ها در برانکس و کوئینز در این ماه اجرا می شود.

برنامه های پاپ آپ ، که شامل زمین های بازی بدون حاشیه برای کودکان ، مزارع و سرگرمی های موسیقی است ، در چهار هفته آخر باقی مانده در اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، ساوت برانکس و موت هاون می آید. این کار با همکاری Lyft انجام می شود ، که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و به دوچرخه سواران در آن محله ها 50 off تخفیف از هزینه عضویت سالانه می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT گفت: “خیابان های باز رابطه نیویورکی ها با محله های آنها را دگرگون کرده است.” وی افزود: ما با ترویج فعالیت های آموزشی و فرهنگی و کمک به همسایگانمان برای استقبال از دوچرخه سواری در شهرمان ، فضای خود را از خودروها پس می گیریم. “

سیاستمداران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس برونکس ، گیل برور ، رئیس منهتن ، سناتور ایالت رابرت جکسون و نماینده کنگره آدریانو اسپیلات ، از برنامه ها و تلاش های مداوم شهر برای گسترش و ترویج خیابان های باز برای همه قدردانی کردند.

یدانیس رودریگز ، رئیس کمیته حمل و نقل ، عضو شورای گفت: “ایمنی دوچرخه از اهمیت بالایی برخوردار است ، با ارائه کارگاههای آموزشی آموزنده امیدوارم بتوانیم به دوچرخه سواران اطمینان لازم را بدهیم تا بیشتر دوچرخه سواری را ادامه دهند.” برنامه های فرهنگی و آموزشی به سایر محله ها.

لیست کامل برنامه های زیر را بررسی کنید.

برنامه های باز کردن خیابان OCTOBER:

  • جمعه 8/10/8 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر در موت هاون از جمله محیط های یادگیری پاپ آپ Street Lab ، شامل یک دوره مانع بازی یا لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 9/10/9 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر اهدای گیاهان توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس در آستوریا از جمله محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون حاشیه ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس از جمله کنسرت هنرهای متنوع با خانواده سیرکوس Bindlestaff Family
  • جمعه 22/10/20 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون اصطکاک ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 23/10/20 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس اهدای گیاهان توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29/10/10 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge شامل محیط های یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون اصطکاک ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 30/10/30 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان تبت اهدای گیاهان توسط انجمن باغبانی نیویورک و سرگرمی های هنرهای مختلف توسط خانواده سیرکوس Bindlestiff

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 به عنوان راهی برای نیویورکی هایی که دارای بیماری همه گیر هستند فرصت بیشتری برای بیرون رفتن در زمانی که از مردم خواسته شده بود معاشرت کنند یا در خانه بمانند ، اعلام شد. در حال حاضر بیش از 350 بلوک ، و بیش از 70 مایل ، خیابانهای جزئی یا جزئی در شهر وجود دارد – می توانید مکانها و ساعات کار را در اینجا بررسی کنید.

این برنامه همچنین تعدادی ابتکار از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز را پیشنهاد کرده است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *