باشگاه گلغر: قرارداد شهیم و خیبر در سازمان لیگ به ثبت رسید/ جعل مدیر ماشین با صلاحیت کیفری تحت تعقیب قرار گیرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از انتقال امیر شهیم به گل گهر سیرجان، یونس قربانی مالک باشگاه ماشین سازی تبریز در گفت وگو با فارس به تشریح وضعیت این بازیکن جوان پرداخت و با توجه به انتقال وی به این بازیکن. خیبر خرم آباد را غیرقانونی دانست، حضور او گل گهر را نیز زیر سوال برد. (اینجا را بخوانید)

به همین دلیل ناصر ارضی وکیل باشگاه گل گهر سیرجان در گفت وگو با فارس در پاسخ به این شبهات توضیحاتی را ارائه کرد:

قرارداد شهیم و مکانیزاسائو با توافق فسخ شد

در خصوص انتقال امیر شهیم به باشگاه گل گهر سیرجان، با توجه به درخواست کمیسیون فنی برای جذب این بازیکن، استعلامی از سوی مسئولان باشگاه از سازمان لیگ دریافت شد که بر اساس آن وی قرارداد فعالی با ماشین سازی تبریز ندارد. باشگاه . .

با پیگیری ها و بررسی دقیق گزارش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شماره ۱۴۸۸ مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۰۱ مشخص می شود که قرارداد امیر شهیم در تاریخ ۱۳۰۰/۱۲/۰۵ با توافق باشگاه و بازیکن و . متعاقباً قرارداد بین باشگاه خیبر خرم آباد و امیر شهیم به شماره ۹۲/H/AL مورخ ۰۶/۱۲/۱۳۰۰ و ۱۲/۰۷/۱۳۰۰ در شورای فوتبال استان لرستان و سازمان لیگ به ثبت رسید.

قرارداد این بازیکن و باشگاه خیبر در سازمان لیگ به ثبت رسیده است

صرف نظر از اینکه با فسخ قرارداد، رابطه حقوقی و قراردادی بازیکن و باشگاه ماشینی منحل شد، اما عقد قرارداد جدید با باشگاه خیبر خرم آباد و ثبت آن در سازمان لیگ موید این موضوع است. فسخ رابطه قراردادی با باشگاه ماشین آلات و مسئولین این باشگاه نمی توانند به دلایل واهی از جمله نداشتن شخصیت حقوقی امضاء کننده در صورت انصراف، جعل و غیره به بطلان قرارداد منعقده استناد کنند. فرم ضروری و ثبت شده نزد مراجع ذیصلاح.

بنابراین در صورتی که مسئولان باشگاه ماشین سازی تبریز مدعی باشند یکی از مدیران آنها ارتکاب جرم جعل کرده است، می توانند برای تعقیب نویسنده و در صورت ادعای حق، به جای مطالبه حقوق خود، از مراجع ذیصلاح شکایت کنند. در فضای مجازی و رسانه ای با ارسال به مراجع قضایی فدراسیون فوتبال و طرح شکایت از متخلفان قرارداد، نسبت به احقاق حقوق آنان اقدام کنند.

هرگونه رابطه ماشین سازی و خیبر تاثیری بر قرارداد بازیکن گل گهر ندارد

اما باشگاه گل گهر سیرجان طبق ضوابط و مقررات پس از مذاکره و گفتگو با مدیران باشگاه خیبر خرم آباد که مدت هاست این بازیکن قرارداد رسمی و قانونی خود را در آن قرار داده بود، رضایت خود را از این باشگاه دریافت کرد. مدیران آن باشگاه و با کسب رضایت نهایی بازیکن نسبت به عقد قرارداد اقدام کنند

بنابراین هرگونه ارتباط بین باشگاه ماشینی و باشگاه خیبر خرم آباد و توافقاتی که منجر به صدور رضایت وزیر شد و این باشگاه از این موضوع اطلاعی ندارد نمی تواند به قرارداد رسمی گل گهر لطمه ای وارد کند. باشگاه و بازیکن آن که این بازیکن با باشگاه خیبر خرم آباد قرارداد داشت و پس از کسب رضایت نامه به صورت قانونی به این باشگاه پیوست.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید