باند ۶ نفره سارقان در محله بهار کرمانشاه منهدم شد


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن چند سارق در محله بهار کرمانشاه هنگام سرقت از منزل شما با دو زن برخورد می کنند.

وی ادامه داد: با بررسی های به عمل آمده مشخص شد سارقان چهار نفر به همراه دو همدست خود بودند که پس از سرقت از یک واحد مسکونی، تمامی وسایل خود را در حیاط جمع کرده بودند تا آنها را بیرون بیاورند اما ناگهان هنگام بازگشت صاحبخانه، دو زن، آنها ملاقات می کنند.

دادستان کرمانشاه افزود: سارقان با مشاهده دو زن اقدام به سرقت خودروی آنان و فرار می کنند که در این میان با مقاومت یکی از این دو زن مواجه می شوند.

وی تاکید کرد: در نهایت این زن که خود را روی کاپوت خودروی سارقان انداخته بود روی زمین پرتاب شد و به بیمارستان منتقل شد و با وجود شایعه فوت وی خوشبختانه دچار جراحات سطحی شد و از بیمارستان مرخص شد. “

کرمی در ادامه اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری سریع آنان در دستور کار مأموران قرار گرفت و با رصد اطلاعات و شناسایی سارقان دارای سابقه، دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در بازداشت موقت… بازداشت».

انتهای پیام/ص
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید