بانوی تاریخ ساز وزنه برداری از نحوه رسیدن به طلای آسیا و اهداف آینده اش گفت


به گزارش خبرنگار ورزشی فارس، سیده الهام حسینی پس از کسب سه مدال طلا در رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا و تاریخ سازی در این رشته گفت: واقعا از روز اولی که وزنه برداری را شروع کردم با عشق و علاقه ای که به این رشته دارم. میدان، هدفم روز به روز بود که به سکوها نزدیک شوم و رکورد را افزایش دهم، مسیر آسان و با مصدومیت نبود و نیست.دیدن، همراه با درد و رنجی است که ورزشکار را کند و گاه متوقف می کند. این شغل روحیه بالایی می خواهد و باید همیشه با انگیزه باشید و هرگز ناامید نشوید. البته در این راه شما اولین نفری هستید که باید او را تشویق کنید.

وی ادامه داد: از همه مردم و مربیانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می کنم. در هر مسابقه ای که شرکت کردم تجربه کسب کردم و آن تجربیات در مسابقات قهرمانی آسیا به من کمک کرد. مسابقه آسانی نبود. شخصاً در شروع رقابت تک شات چندان پایدار نبود، اما در پیشنهاد سوم نتیجه داد. ۵ ماه است که کمرم آسیب دیده و به دلیل حضور در بازی های کشورهای اسلامی در قونیه فرصت بهبودی ندارم. پس از بازگشت از قونیه تاج پادشاهی انجام دادم و نتوانستم آنطور که باید تمرین کنم و عقب ماندم. با این حال تجربیات گذشته و دعای خیر پدر و مادرم و انرژی دوستانم به من کمک کرد تا عملکرد خوبی داشته باشم.

بانوی طلایی وزنه برداری ایران گفت: کارم سخت شده و برای رسیدن به مسابقات جهانی و المپیک باید سخت تلاش کنم چون توقعات بیشتر شده است.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید