kermanyy

Monday, 25 October 2021

با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست و اعضای تیم ایمنی آبزیان در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج اجتماعی Washtenaw در Ann Arbor ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به سومین گواهینامه منابع MFA خود دست یافته است – آنها از سال 2014 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! آفرین !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و رفاه WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی سلامت اولیه از کالج محلی Washtenaw است.

ما به تازگی آن را گرفتیم و در اینجا چیزی است که او باید بگوید…

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
وقتی من شنا را آموزش می دهم و مربیگری می کنم و ورزشکارم می پرد. این می تواند فردی باشد که مبتلا به آرتریت واقعی است و در نهایت با یک کشش قوی به سبک ارزان ، تابش خیره کننده را احساس می کند. برای آنها رایگان است. این می تواند یک مشتری باشد که سالها شنا کرده است و فقط مدتی آن را رها کرده تا احساس کند می تواند در Meeting Masters موفق شود. یا ممکن است این شناگر آینده باشد که بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه می کند. همه آنها با کار در آب بهتر زندگی می کنند. (اطلاعات سرگرم کننده: آن هر سال 50 روز در روز تولد خود شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او به تازگی 50 دور خود را در 51 سالگی خود به پایان رسانده است – راهی برای رفتن ، آن !!)

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام در همه اشکال آن و مزایای محیط آبی دارم. هر روز اعضایی را می بینم که با هر یک از این روش ها زندگی خود را تغییر داده اند ، خواه قدرت عمل باشد ، هم حرکت باشد ، هم درد ، یا فقط آرامش.

بهترین / موفق ترین کمپین شما در مرکز بهداشت و رفاه WCC چه بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا را یاد بگیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و در حد توان بدن خود بیاموزید. برای انجام تمرینات ورزشی حتی اگر مشکلاتی دارید از شنا استفاده کنید. بنابراین بسیاری از مردم خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در واقع همه ما در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

تنها توصیه ای که به کسانی که تازه وارد این رشته آمادگی جسمانی می شوند چیست؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس بیش از حد “آموزش” ، کمک ، مربیگری ، آموزش و حمایت از من ندارد. و همه اعضای تسهیلات ما باید از همین دادگاه استفاده کنند. ما باید با وقت ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز یکپارچه پزشکی ما ، باید آگاه باشیم که اعضا ممکن است روز سختی را سپری کنند ، و ما باید با صبر و شکیبایی خود سخاوتمند باشیم!

چه چیزی منابع شما را با تأیید مجوز از انجمن تناسب اندام پزشکی به دست آورد؟
اعضای ما می توانند اطمینان داشته باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها در تناسب اندام و رفاه کمک کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اطمینان آنها را در اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های ایمنی افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند از منابع دیگر با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند معاشرت کنند ، تجربه خود را افزایش داده و بر روی تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! هرچه دنده کوچکتر باشد ، بهتر است! (توجه: عکس Ann Walking in Picture Rocks National Lakeshore در Alger County، MI را ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که کودکان می توانند به آن دسترسی داشته باشند. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! در حال حاضر ما دوباره این کار را برای هر فرزندخوانده ای که والدین آن هستیم انجام می دهیم. بدون راهنمای راهنما ، درست مانند فرزندان خودمان ، اما ما در آنجا تلاش می کنیم تا حضوری ماندگار در زندگی یک کودک داشته باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادری باشد!

متشکرم ، آن ، از این که در داخل و خارج بسیار الهام بخش بودی!

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *