kermanyy

Sunday, 24 October 2021

با اعلام دستور واکسن COVID NYC ، بروکلین نتز از تیم Ky Ban Irrie Ban دعوت کرد

با اعلام دستور واکسن COVID NYC ، بروکلین نتز از تیم Ky Ban Irrie Ban دعوت کرد


شان مارکس مدیرعامل بروکلین نتز روز سه شنبه گفت که کیری ایروینگ را از تیم خود تا زمانی که شایسته مشارکت کامل تحت دستورالعمل واکسن COVID-19 در نیویورک باشد ، تعلیق می کند.

این تصمیم در پی گمانه زنی ها در مورد سرنوشت مدافع دفاعی ستاره نتس ، که از صحبت علنی در مورد وضعیت واکسن خود امتناع کرده است اما در بین گروهی از بازیکنان NBA تحت تحقیقات است ، گمانه زنی می شود. به نظر می رسد اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم است زیرا کارفرمایان طبق قانون آمریکایی های دارای معلولیت اجازه ندارند مستقیماً اطلاعات پزشکی – مانند مصرف واکسن – را در مورد تک تک کارکنان به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری یک انتخاب شخصی کرده است و ما به حق انتخاب او احترام می گذاریم.” بازگو کردن خواندن. “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم با فرصت پاره وقت شرکت کند.”

طبق دستور شهر نیویورک ، هم مرکز بارکلیز و هم مدیسون اسکوئر گاردن از همه کارکنان – از جمله بازیکنان – و همچنین اکثر هواداران می خواهند تا تأیید واکسن را نشان دهند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، شکافی که برخی از مقامات منتخب ایالتی بر آن فشار می آورند.

در حالی که یک بازیکن واکسینه نشده واجد شرایط شرکت در بازیهای خارج از خانه است ، نت ها این پتانسیل را روز سه شنبه به دلیل “الزام ما به ساختن شیمی به عنوان یک تیم و پایبندی به ارزشهای دیرینه ما برای اتحاد و فداکاری” ادامه داد. “

ایروینگ بیشتر تمرینات تیمی و تمام بازیهای پیش فصل را از دست داده است. او روز شنبه در تمرین بیرونی تیم در پارک بروکلین پل با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتس اذعان کرد که این ستاره هفت گانه به احتمال زیاد حداقل بخشی از فصل را از دست می دهد.

غیبت ایروینگ یکی از مهمترین اثرات دستورالعمل های واکسیناسیون شهر نیویورک است ، که نشان می دهد میزان تلقیح را در بین گروه های مجاز ، مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی ، افزایش می دهد.

گزارش شده است که همه بازیکنان دیگر علاوه بر کل فهرست نیکس در نت هستند.

ایروینگ در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد و هدف آن رقابت تیمی بود. گفته می شود در صورت عدم بازی در این فصل او تا 15 میلیون دلار از دست می دهد.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *