kermanyy

Sunday, 24 October 2021

با برندن هارت آشنا شوید – FitnessBank

با برندن هارت آشنا شوید – FitnessBank


در قلب دونده

پایگاه خانگی: ایالت واشنگتن

زندگی کاری: بانکدار

سن: 39

برندان به عنوان یک بانک حرفه ای و پدر شلوغ 4 فرزند (از جمله یک نوزاد تازه متولد شده) ، برای پر کردن مجدد و تمرکز روی یک کار خوب حساب می کند. او که بزرگ شد ، تقریباً برای هر ورزشی که در دسترس بود ثبت نام کرد – فوتبال ، لاکراس ، بسکتبال ، بیس بال. این آغاز یک شیوه زندگی فعال بود که امروزه نیز با آن همراه است و منجر به رقابت های چالش برانگیز می شود و افراد بزرگی را درگیر می کند.

او که قبلاً دوچرخه سوار جاده بود ، اخیراً زیبایی دویدن در مسیر را کشف کرده است.

برندان می گوید: “من بیشتر عمر خود را در جاده دویده ام و حوصله ام سر رفته است اما متوجه شده ام که دویدن 100٪ در مسیرها به هیچ وجه خسته کننده نیست.” “چیزی در مورد آن محیط دائما در حال تغییر است و به همان اندازه آرامش بخش است. ”

چگونه خود را به عنوان یک ورزشکار یا فرد فعال تعریف می کنید؟

“من بیرون بودن را دوست دارم. وقتی جوانتر بودم و بچه های کمتری داشتم ، دوچرخه سواری های طولانی می کردم ، اما با خانواده ای جوان و شیوه زندگی شلوغ می توان مشکل ساز شد. ”

شغل شما چیست

“امروز به سختی می توان زمان زیادی برای انجام هر کاری به جز دویدن صبح زود پیدا کرد. من گروه خوبی از افراد را پیدا کرده ام که بیشتر صبح با آنها می دویدم. ما کویولوزهای ناحیه ای هستیم (districtcoywolves). این یک چیز سرگرم کننده است که ما را به هم نزدیک می کند و ما را فعال نگه می دارد. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *