kermanyy

Sunday, 24 October 2021

با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank

با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. تاثیر دیجیتالی و مهمتر از همه ، یک مادر شلوغ برای هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و تعهد واقعی برای کمک به زنان در تبدیل شدن به مردهای خارج از بدن را دارد.

این تولد پسرش بود که چشمان خود را بر اهمیت سالم بودن باز کرد و جسیکا را نه تنها برای رسیدن به فرم خوب ، بلکه برای کمک به دیگران در انجام این کار الهام بخشید.

جسیکا ، مادر مجردی که در روزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون من را به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی بدنی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و دخترم پس از آن – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر بودن نیز شروع مرحله جدیدی از زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، تعدادی از حمایت های برجسته و قبیله ای در رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر است. “

شغل شما چیست

“من وزنه زدن و تمرینات دایره ای را دوست دارم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را بزرگتر کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با 10 دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم ، و سپس 50 دقیقه وزنه برداری با تمرکز بر مناطق خاص بدن شروع می کنم. من همچنین یوگا و رقصیدن با دخترم را دوست دارم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر “در اینستاگرام مشهور است.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *