kermanyy

Sunday, 24 October 2021

با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank

با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی. او در طول راه با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شده است ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود ندارد – اما او نام گرگ ها را شنیده است. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود ، لرز پایین می آید. او 21 قلاده ماهی ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها گونه آنتلوپ ، صدها قاطر ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را دید. او در گودالی در وایومینگ با گله ای از اسب های وحشی برخورد کرد. غرفه به جیمز نزدیک شد ، 20 فوت دورتر ایستاد ، پای او را محکم کرد و منفجر شد. سپس کل گله برگشت و آنها را روی دشت انداخت و راهبانشان در باد می وزیدند.

جیمز می گوید پیاده روی در مسیر برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس در کوههای کلرادو ، در اثر فراوانی یخ سرد ، جریان آب شیرین آسیب دید. وقتی وارد وایومینگ فیرت شد ، به مخازن گاو بازگشت. غذا در طول راه از غذاهای تند با کمبود آب تشکیل شده است. جیمز می گوید در طول مسیر نمی تواند غذای کافی حمل کند بنابراین وقتی هر پنج تا شش روز به شهر می رسد ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در یک رستوران در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که از دو پیشخدمت خواست همه چیز را سر سفره خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست سفر را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY رفت ، جایی که برای انتظار در زمستان سرد متوقف شد. او 1،915 مایل پیاده روی کرده است و در بهار مسیر را بسازد تا 1،185 مایل نهایی ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیل ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و هدیه دادن تا از هدف آن حمایت کند

گرفتن GETTING

کفش مورد علاقه پیاده روی: بروکس کاسکادیا در طول راه ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از نیاز به یک جفت دیگر ، 400 مایل از یک جفت فاصله می گیرد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و رشته رودخانه ویند در وایومینگ. “این کوه ها مناظر شگفت انگیزی را ارائه می دهند. من عاشق سقف گرانیتی زیبا و پوشیده از برف شدم که آسمان را می سوزاند. “

غذای مورد علاقه در راه: استروگانوف گوشت گاو کوهی و مرغ و پیراشکی غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من خیلی غذا خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

مدیر فعالیت های مورد علاقه: فیت بیت

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *