kermanyy

Friday, 22 October 2021

با دکتر ژیل لامارش آشنا شوید – FitnessBank

با دکتر ژیل لامارش آشنا شوید – FitnessBank


فرانسوی سالم

پایگاه خانگی: ماریتا ، GA

زندگی کاری: نایب رئیس پیشرفت دانشگاه در دانشگاه زندگی

زندگی شخصی: ازدواج با دکتر ملیسا بریسکو لامارشه ، متخصص کایروپراکتیک ؛ پدر و پدر بزرگ

سن: قلب جوان 64

دکتر ژیل لامارش در دبیرستان به صورت رقابتی شروع به دویدن کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. این آغاز وعده تناسب اندام و سلامتی بود که او هنوز هم امروز به عنوان یک آژانس شلوغ در دانشگاه زندگی در ماریتا می پذیرد. شش سال پیش ، او میزبان اولین Run Lights of Life 5K بود ، مسابقه ای که از طریق نمایشگر نورپردازی سالانه دانشگاه با بیش از 1.5 میلیون چراغ LED اجرا می شود.

دکتر لامارش می گوید: “این مسابقه مورد علاقه من است.” “مهمان نوازی برای من مناسب است زیرا من بیشتر زندگی خود را اداره می کردم. اکنون من به دلایل سلامتی و برای سالم ماندن دویدم. و البته فرانسوی بودن ، غذای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن من را سالم نگه می دارد و به من اجازه می دهد از غذاهایی که دوست دارم لذت ببرم. ”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من هفته ای چند بار دویدم و دویدن در مسیرهای کوهستان کنساو را دوست دارم. با این حال ، هنگام سفر ، بیشتر دویده و از دویدن خود برای تجربه یک شهر استفاده می کنم. من به ویژه دویدن در اروپا را دوست دارم – کپنهاگ ، رم ، پاریس. من قبل از بیدار شدن مردم تحقیق می کنم و مردم را می بینم که مغازه های خود را باز می کنند ، پیاده روها را جارو می زنند و برای روز آماده می شوند. دیدن بیدار شدن جهان زیبایی دارد. ”

چگونه مراحل روزانه خود را طی می کنید؟

“من فکر می کنم این مهم است که با خود تعهد داشته باشید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید. انجام ورزش و فعالیت روزمره من را از نظر روحی ، جسمی و روحی سالم نگه می دارد. من قصد ندارم هیچ رکوردی را در دویدنم بشکنم ، اما آنجا هستم. وقتی روال عادی داشته باشیم که ما را سالم و متناسب نگه دارد ، می توانیم رهبران خدمات بهتری باشیم. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *