kermanyy

Friday, 22 October 2021

با نادیا وایت آشنا شوید – FitnessBank

با نادیا وایت آشنا شوید – FitnessBank


همسر و مادر دو نوزاد خزدار

پایگاه خانگی: آتلانتا ، GA

زندگی کاری: خویش فرما

سن: 27

نادیا وایت با داشتن بیش از 400000 فالوور در اینستاگرام ، الهام می گیرد که در مورد تناسب اندام و زندگی سالم الگو باشد. او در روزهای شلوغ خود قدم بر می دارد و از اولویت استفاده می کند و متعهد است که سالم ترین نسخه خود باشد. با 25 کیلوگرم کاهش تا کنون ، لیست سطل وی شامل آموزش دویدن 5K ، شاید حتی یک ماراتن است.

نادیا می گوید: “حالا مردم به من مراجعه می کنند و از من می پرسند عادات کاری من چگونه است یا در یک هفته چه می خورم.” “این به من انگیزه می دهد تا شتاب خود را حفظ کرده و فعال باشم.”

وقتی صحبت از یک شیوه زندگی فعال می شود با چه کسی ارتباط برقرار می کنید؟

“من همیشه با افراد همفکر آنلاین در ارتباط هستم. شبکه ای عالی در جایی که من هستم وجود دارد بنابراین من فعال و سالم هستم. من گاهی اوقات در سالن بدنسازی ، خواربار فروشی یا حتی رستوران با مردم ارتباط برقرار می کنم ، اما دوست دارم با مربی ، شوهرم ، برخی دوستان یا سگم تمرین کنم. “

چه زمانی فعال بودن برای شما اینقدر مهم شد؟

“من همیشه با وزن خود به سختی مبارزه می کردم ، به خصوص در دوران راهنمایی و دبیرستان. داشتن یک شیوه زندگی سالم برای من بسیار مهم بود وقتی که در یک مکان بسیار ناسالم و افسرده در زندگی خود قرار گرفتم. من حدود پنج سال پیش سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم و تا کنون 25 کیلو وزن کم کرده ام. “Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *