kermanyy

Friday, 22 October 2021

با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


سلام Katie Kontra ، مدیر تناسب اندام در مرکز تناسب اندام Mount Carmel در Lewis ، OH. این مرکز با موفقیت مجدداً تأسیسات MFA خود را تأیید کرد – آنها از سال 2018 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! به گفته مدیر مرکز یان لافرتی ، کتی “در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما بسیار مهم بود.” آفرین به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی تغذیه و رفاه اجتماعی است. وی به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE دارای مجوز است.

ما اخیراً با کتی تماس گرفتیم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من واقعاً دوست دارم مردم را قادر سازم که از طریق رفاه به آرامش و خوشبختی برسند. کمک به شخص در فرایند یادگیری یک مهارت جدید و مشاهده رضایتمندی خود ، کار را از کار خارج می کند!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه کامل” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بیش از حد خوشحالم که در مسیر یک حرفه رو به رشد و کامل قرار دارم.

تنها توصیه ای که به کسانی که تازه وارد این رشته آمادگی جسمانی می شوند چیست؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران ایجاد می کنید شادی را بیابید. به این ترتیب ، هنگامی که برای یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای کاربردهای مختلف به چالش کشیده می شوید ، اعتماد و حمایت تیمی را که در آن عضویت دارید جلب می کنید. خوشبختانه نقش رفاه با نگرش های مثبت ، تشویق به فعالیت های فکری و پاداش دادن به ارتباطات انسانی پر شده است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

چه چیزی منابع شما را با تأیید مجوز از انجمن تناسب اندام پزشکی به دست آورد؟
تأسیسات ما از هدف و اطمینان خاصی در رشد و نگهداری گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی برخوردار بودند. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای منابع خود!

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *