kermanyy

Monday, 25 October 2021

بتا دریایی تا ساعاتی پس از هشدار نشت بسته نشد

بتا دریایی تا ساعاتی پس از هشدار نشت بسته نشد


فرمانداران فدرال گفتند که مجریان خط لوله کالیفرنیای جنوبی که دهها هزار نفت خام را به اقیانوس ریخت ، بیش از سه ساعت تعطیل نشدند – پس از هشدار در مورد نشت احتمالی در آنجا.

وزارت حمل و نقل ایالات متحده گفت ، بتا دریایی ، که خط لوله را اداره می کند ، حوالی ساعت 2:30 بامداد شنبه به “زنگ فشار پایین” هشدار داد که نشان دهنده “خرابی احتمالی” است.

تنظیم کنندگان می گویند اما تا ساعت 6 صبح – بیش از سه ساعت بعد – خط لوله بسته شد.

جدول زمانی در نامه ای به اپراتور اصلی خط لوله ، Amplify Energy Corp.

در این نامه ، نهادهای نظارتی همچنین اشاره کردند که “بیش از شش ساعت” طول کشید تا این شرکت نشت را به مرکز ملی واکنش فدرال گزارش داد.

USA Today می گوید ، طبق قانون ، هر نفتی که از سواحل ایالات متحده خارج شود باید فوراً به تاسیسات اطلاع دهد.

بتا دریایی خط لوله را تا ساعت 6 بعد از ظهر بست.
Ringo HW Chiu / AP

دوستداران محیط زیست و افرادی که در این منطقه زندگی و کار می کنند از شرکت و اورژانس در زمان پاسخگویی به آنها انتقاد کرده و گفته اند که جمعه شب بوی سنگین بنزین به مشام رسیده است.

مدیر عامل Amplify ، مارتین ویلشر ، با این حال ، اصرار دارد که این شرکت از ریزش بی خبر بوده است تا اینکه در ساعت 8:09 صبح روز شنبه آب را جارو کرد.

نشت نفت در آخر هفته منجر به ارسال 126000 گالن نفت خام سنگین به سواحل شهرستان اورنج شد که حیات وحش را تهدید کرد و هزاران ساحل را مجبور به بسته شدن کرد.

کارگران روغن را از شن و ماسه تمیز می کنند.
بتا دریایی و خدمه اورژانس توسط محیط بانان و افرادی که در زمان زندگی و کار در این منطقه در طول زمان پاسخگویی خود مورد انتقاد قرار گرفته اند.
Jeff Gritchen / Orange County ثبت نام از طریق AP

علت نشت در حال بررسی است ، اما مقامات فدرال معتقدند که لنگر قایق ممکن است خط لوله زیر آب را کشیده ، بکسل کرده و پاره کرده باشد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *