kermanyy

Sunday, 24 October 2021

برایان لاندری به احتمال زیاد هزینه های بیشتری دریافت می کند

برایان لاندری به احتمال زیاد هزینه های بیشتری دریافت می کند


دادستان ایالت سانشاین می گوید ، برایان لاندری ، پناهنده فلوریدا ، در مرگ گابی پتیتو بسیار محتمل است – اگر زنده پیدا شود.

دیوید آرونبرگ ، وکیل ایالت شهرستان پالم بیچ می گوید: “این می آید” ، درصورت دستگیری و متهم شدن تصمیم لاندری برای فرار به پرونده وی نیز آسیب می زند.

آرونبرگ به تازگی گفت: “در محاکمه ، پرواز او می تواند او را به خود مشغول کند زیرا دادستان می توانند او را شناسایی کنند.” مصاحبه با News Nation Nowبه

او گفت: “در واقع ، حتی در برخی از دستورالعمل های هیئت منصفه آمده است که می گویند اگر فرار کنید او احساس گناه می کند و هیئت منصفه وقتی از شما فرار می کند متنفر است.”

لاندری ، 23 ساله ، از زمانی که والدینش گفته اند او خانه خود را در نورث پورت ترک کرده و در 14 سپتامبر برای پیاده روی رفته بود و فرار کرده بود ، فرار کرده است.

او پس از بازگشت از خانه از سفر بدنام زوجین بدون پتیتو ، 22 ساله ، ساکن لانگ آیلند ، در 1 سپتامبر از همکاری با پلیس خودداری کرد.

دیو آرونبرگ ، دادستان کل آمریکا گفته است برایان لاندری پس از دستگیری ممکن است با اتهامات بیشتری روبرو شود.
جو ریدل / گتی ایماژ
ماموران FBI هنگام جمع آوری شواهد از خانه خانواده برایان لاندری با یک افسر بندر شمالی صحبت می کنند.
مامور FBI با مقامات نورث پورت صحبت می کند در حالی که آنها شواهدی را از خانه خانواده برایان لاندری جمع آوری می کنند.
اکتاویو جونز / گتی ایماژ
ماموران FBI شواهدی را از خانه برایان لاندری برای استفاده در تعقیب و گریز خارج می کنند.
ماموران FBI شواهدی را از خانه برایان لاندری برای استفاده در تعقیب و گریز خارج می کنند.
اکتاویو جونز / گتی ایماژ
وکیل دیو آرونبرگ همچنین گفت که والدین برایان لاندریس ، کریس و روبرتا لاندری ، در نهایت نیز می توانند درگیر شوند.
وکیل دیو آرونبرگ همچنین گفت که والدین برایان لاندریس ، کریس و روبرتا لاندری ، در نهایت نیز می توانند درگیر شوند.
جو ریدل / گتی ایماژ

جسد پتیتو در اردوگاهی در وایومینگ در 19 سپتامبر پیدا شد ، با تاجی که ادعا می کرد در قتل او قتل شده است – اگرچه علت آن مشخص نشده است.

اف بی آی یک تعقیب و گریز عمده را برای لاندری انجام داده و ماه گذشته به خانه لاندری حمله کرد و حداقل دوبار دیگر برای شواهد به آنجا بازگشت.

اگرچه لاندری در مرگ خود متهم نشده است ، اما از حکم کلاهبرداری فدرال خارج از وایومینگ استفاده می کند که ادعا می شود از کارت بانکی شخص دیگری برای پرداخت حداقل 1000 دلار از جیب خود استفاده کرده است. پول و کالا.

برایان لاندری از زمان خروج از خانه در 14 سپتامبر 2021 برای قدم زدن گم شده است.  او اکنون هدف یک شکارچی بزرگ است.
برایان لاندری از زمان خروج از خانه در 14 سپتامبر 2021 برای گشت و گذار مفقود شده است. او اکنون هدف یک شکارچی بزرگ است.
توییتر

فدرال رزرو فاش نکرده که کارت Petito بوده است.

به گفته آرونبرگ ، والدین لاندری ، کریس و روبرتا ، نیز ممکن است در صورتی به سرانجام برسند که آنها به فرار پسر خود یا سرپوش گذاشتن بر جنایت کمک کنند.

دادستان ها می گویند: “والدین برایان لاندری ، آنها تمام تلاش خود را انجام داده اند تا بتوانند به دادگاه افکار عمومی اعتقاد داشته باشند.” “اما در دادگاه ، این متفاوت است.

او می گوید: “طبق قانون برای متهم شدن به عنوان یک وسیله جانبی پس از این واقعیت باید بدانید که برایان مرتکب جنایت شده است و سپس باید کاری کنید که مجازات او متوقف شود یا او را دستگیر کنید.”

وی گفت: “بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر آنها سلامتی را روی وانت بگذارند ، به جرم دستگیر می شوند.” “اگر آنها مدارک را پنهان می کردند ، اگر برای او بلیط هواپیما می خریدند تا از شهر خارج شود زیرا می دانستند او در جنایتی دست داشته است ، می بینید که دادستان ها آماده می شوند. بلافاصله هزینه ها را اعمال کنند. اما ما هنوز آن شواهد را نداریم. “Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *