kermanyy

Friday, 22 October 2021

برایان لاندری می تواند یک قاتل سریالی باشد

برایان لاندری می تواند یک قاتل سریالی باشد


Dog the Bounty Hunter در مصاحبه ای جدید حدس زد که برایان لاندری – تنها فردی که به مرگ دوست دخترش گابی پتیتو علاقه مند است – می تواند “قاتل سریالی” باشد.

“من بیشتر و بیشتر به این فکر می کنم که شاید این یک کشتار سریالی باشد – نه فقط یک قتل گابی. کتابهایی که او خوانده باورنکردنی است.

بر اساس اخبار ، ستاره تلویزیونی مشهور 68 ساله – که در جستجوی لاندری 23 ساله بود – گفت که او “زمان شیطانی” تبعید و وسواس خود را در “سمت تاریک” کشف کرده است.

او به انواع کتابهای دردسرساز که این زوج در حال خواندن بودند اشاره کرد.

“دو کتابی که او خوانده 10 برابر بدتر از” سیاه چال و اژدها “است. این کودک برایان این کتابها را به دل گرفته است. و وقتی کودک شما به آن چیزها نگاه می کند ، این اتفاق می افتد. “

“این فقط شب را کشت. چپمن ادامه داد: قتلی رخ داده است و برای او قتل آماده شده است. “او با نگاه کردن به چنین چیزی ، ما چیزهای تیره می گوییم که چنین است. همه جا تصاویر شیاطین وجود دارد. ”

Dog the Bounty Hunter در مصاحبه ای جدید حدس زد که برایان لاندری – تنها فردی که به مرگ دوست دخترش گابی پتیتو علاقه مند است – می تواند “قاتل سریالی” باشد.
اینستاگرام

لاندری یک بار در مورد خواندن کتابی در مورد قتل زنجیره ای افتخار کرد و در اینستاگرام نوشت که او و پتیتو رمان طنز طنز 2002 “لالایی” نوشته چاک پالانیوک را خوانده اند.

“بهترین چیز در مورد کتابهای چاک در قفسه من ، نمی توانم تصور کنم که او چگونه این کتاب را نوشت! من دوست دارم همه پیچ و خم های ناجوانمردانه را موعظه کنم ، اما نمی توانم بگویم که هرگز نام رنت کیسی را فراموش نخواهم کرد. یا گرین تیلور سیمز ، “او نوشت.

برایان لاندری در حال حاضر بره پس از مرگ دوست دخترش گابی پتیتو.
برایان لاندری در حال حاضر بره پس از مرگ دوست دخترش گابی پتیتو.
اینستاگرام

لاندری می گوید: “من و دوست دخترم این کتاب را با هم خواندیم و پسر به پسر نمی توانم باور کنم که برخی از مطالب از دهان ما بیرون می آید.”

رمان پالنیوک درباره روزنامه نگاری است که هنگامی که متوجه ارتباط عجیب بین مرگ نوزاد و مرگ همسر و فرزند خود می شود ، مقاله ای در مورد مرگ گهواره می نویسد.

کارل استریتور ، روزنامه نگار ، متوجه می شود که خانواده اش پس از خواندن “آهنگ نازک” از یک کتاب مرده اند – پس از به خاطر آوردن آیه ، او به خاطر یک مزاحمت کوچک شروع به کشتن مردم کرد.

افراد آنلاین به برخی پست های وحشتناک Laundrie در رسانه های اجتماعی برخورد کردند ، از جمله یکی از پست های سال گذشته که تصویری از چهره های مجسمه دار با داس را نشان می داد.

او نوشت: “Grim Reaper گوسفندان را برای ذبح می برد.”

در همین حال ، دختر سگ لیسا چاپمن شکایت داشت که به زودی “اخبار بزرگی” در مورد جستجوی لاندری منتشر خواهد شد.

به گزارش The Sun ، او پنجشنبه نوشت: “امیدوارم فردا بتوانم اخبار بزرگی را با پسران شما به اشتراک بگذارم.” “فعلا محکم بمانید … به روند اعتماد کنید. ”Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *