kermanyy

Sunday, 24 October 2021

برایس یانگ ، مت کورال در نبرد بزرگ SEC روی صحنه می روند

برایس یانگ ، مت کورال در نبرد بزرگ SEC روی صحنه می روند


در بین آنها ، مت کورال و برایس یانگ در این فصل 29 تاچ تاون و فقط یک رهگیری تولید کرده اند.

کورال 68.6 درصد از پاس های خود را به پایان می رساند ، در حالی که یانگ با 72.1 درصد حتی بهتر است. آنها هر دو 10 نفر برتر در بازدهی پاس هستند و تیم های آنها ، می سی سی پی در 12th Corral و آلاباما در شماره 1 آلاباما ، در رتبه بندی اول و دوم SEC در گلزنی قرار دارند.

برنده جایزه هایسمن به احتمال زیاد شنبه بعد از ظهر در این منطقه از تیم های اعلام نشده SEC West در میدان حضور خواهد داشت. حداقل ، دو بازیکن مدافع بعد از یک ماه رهبران مشخصی هستند. برنده فقط موفق خواهد شد.

رمز و راز زیادی در مورد بازی مورد انتظار وجود دارد ، که در آن نیک سابان ، سرمربی تیم Crimson Tide در مقابل Lane Kiffin ، مربی شورشیان ، دستیار مربی قرار می گیرد. تیم ها تا کنون تنها یک حریف حریف بازی کرده اند. آلاباما توسط No. 10 فلوریدا دو هفته پیش در پیروزی 31-29 که نشان داد چقدر شکننده بود. گاتورها تاید را با نتیجه 245-91 شکست دادند و کنترل نیمه دوم را به دست گرفتند. حالا ، خانم اوله و کورال می آیند ، که 647 یارد جرم را در شکست شکار 63-48 سال پیش مرتکب شدند ، نزدیکترین ضربه آلاباما در فصل عادی 2020.

برایس یانگ و مت کورال
گتی ایماژ (2)

Saban در مورد Corral ، که پیشتاز رهبری SEC در رانندگی پنج نفره و پیاده شدن از یک دهکده هفت طبقه است ، می گوید: “این درباره فردی با استعداد مانند هر کسی است که مدت ها او را دیده ایم ، دویده و رد کرده ایم.” به عملکرد ضربتی ضرب بر تولان

دو بازیکن دفاعی داستان اصلی بازی هستند.

یانگ ، دانشجوی سال دوم که فقط یک سال پیش وظیفه تمیز کردن را دیده بود ، تبلیغات پیش فصل خود را به درستی انجام داد. او در ربع چهارم پیروزی مقابل فلوریدا یک دور طولانی را پیش برد که بازگشت گاتورها را متوقف کرد. در افتتاحیه فصل با نتیجه 44-13 مقابل میامی ، یانگ همچنین رکورد آلاباما را در عبور از حیاط (344) و پاس تاچ داون (چهار) در بحث به عنوان نقطه شروع به ثبت رساند. Corral یک سال هیجان انگیز از سال دوم را با شروع خوب فصل آغاز کرده است.

بازیکنان دفاعی یکدیگر را می شناسند – هر دو از کالیفرنیای جنوبی آمده اند و در دبیرستان های رقابتی شرکت می کنند – اما این اولین مسابقه آنها در برابر یکدیگر است.

یانگ گفت: “من همیشه او را می شناسم.” “حضور در SEC و رقابت با بهترین های هفته به همان اندازه که به آن علاقه داشتم [Alabama]به ”

در زیر دو بازی چادر دیگر در این هیولا شنبه آمده است:

آرکانزاس شماره 8 در گرجستان شماره 2 ، 12 بعد از ظهر.

سام پیتمن از آرکانزاس مدیر (زودرس) مدیر باشگاه در افتخار مربی سال است. نمی توان تصور کرد که Razorbacks برای اولین بار از سال 2003 بر 10 تیم برتر غلبه کند – حتی پیتمن ، بازیکنان او یا بزرگترین طرفداران تیم. Razorbacks ، که در چهار فصل گذشته 11-35 بودند ، انتخاب شدند تا در SEC غرب ششم شوند.

اما پس از پیروزی چشمگیر مقابل تگزاس و تگزاس A&M ، منجر به حمله هجومی که در کشور هشتم است (261 یارد در هر بازی) و دفاع محکمی که لانگ هورنز را به 256 یارد حمله رساند ، تیم پیتمن خود را در تیم ملی می بیند. نور افکن.

Razorbacks هیچ چیزی شبیه به گرجستان ندید. بولداگ ها یکی از مدعیان عنوان قهرمانی هستند ، زیرا تنها یک ضربه زمینی (در زمان عجله مقابل کارولینای جنوبی) انجام داده و از چهار حریف خود ، 168-23 پیشی گرفته است. یکی از مواردی که ممکن است به نفع آرکانزاس باشد: جی جی جی جی جی جی دانیلز ، مدافع اصلی جورجیا ، که هر هفت بازی برگشت خود را در سال گذشته به دست آورده بود ، با مصدومیت دفاعی روبرو است و می تواند آن را محدود کند.

شماره 7 سینسیناتی در شماره 9 نوتردام ، 14:30 بعد از ظهر.

این تصویری از سینسیناتی است ، فرصتی که او برای گزارش به کمیته فوتبال کالج در اختیار دارد. گذشته از نوتردام ، تیمی خارج از کنفرانس Power Five هرگز در تاریخ هفت ساله خود به این نمایش نرسید.

Bearcats ، که تاثیر قابل توجهی دارد ، در 18 سپتامبر از پشت در Big Ten زیر ایندیانا آمده است ، و گلوله ای قانونی برای اولین بار است. اما ابتدا ، آنها باید با یک نوتردام توسعه نیافته کنار بیایند ، که فقط رقیب ویسکانسین بیگ ده را در جاده شکست داد و صعود مداوم 19 بازی را در این دیدار به ارمغان آورد.

دزموند ریدر ، مدافع وسط سینسیناتی ، در این هفته وقتی مکالمه ای با مایک دنبروک ، هماهنگ کننده تهاجمی را به خاطر آورد ، ادویه ای به بازی اضافه کرد. دنبروک به او هشدار داد که روز شنبه در ورزشگاه نوتردام بالا باشد ، و سلاح دو تهدید ریدر گفت: “او نباید برای مدت طولانی بلند باشد.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *