بررسی مشکلات دیشموک با حضور قالیبافان


به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی و هیئت همراه شورای اسلامی، احمدزاده فرماندار، حجت الاسلام سید محمد محد نماینده مردم در شورای اسلامی در ادامه سفر خود به کهگیلویه و استان های بویراحمد از مرکز تازه تاسیس آموزش و اشتغال زایی هاجر (ویژه بانوان) واقع در شهرستان دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه بازدید کردند.

رئیس مجلس همچنین از یکی از روستاهای منطقه (گراب) بازدید کرد و از نزدیک وضعیت روستاییان را مشاهده کرد.

قالیباف همچنین از گروه جهادی هاجر کارگروه اجتماعی مجلس که نزدیک به ۹ ماه است در عرصه های فرهنگی، قرآنی و ورزشی فعالیت می کند بازدید کرد و در محل نماز جمعه دیشموک جلسه و گفتگوی مفصلی داشت.

به گزارش فارس؛ در حاشیه بازدید رئیس مجلس، نماینده مردم در شورای اسلامی، استاندار و هیئت همراه، عده ای خواستار تعیین تکلیف وضعیت شهرستان دیشموک و قلارائیسی شدند که محمدباقر قالیباف اذعان داشت: شهر دیشموک و قلرایسی به پایان رسید.

اسفندیار مختاری دبیر نهاد توسعه و توسعه دیشموک با بیان اینکه از دیرباز برای سفر رئیس مجلس به دیشموک تلاش می کنیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم این سفر نتایج مفید و مثمر ثمری برای منطقه دیشموک داشته باشد. و پتانسیل.

صفا حبیبی بخشدار دیشموک نیز ضمن تقدیر و تشکر از رئیس شورای اسلامی و هیئت همراه گفت: این سفر را به فال نیک می گیریم و امیدواریم در آینده نزدیک مشکلات منطقه دیشموک مرتفع شود.

انتهای پیام/۸۲۰۲۷
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید