kermanyy

Friday, 22 October 2021

برنی سندرز از آزار و اذیت سینمای Kyrsten در بحبوحه مصرف بی حساب و کتاب انتقاد نخواهد کرد

برنی سندرز از آزار و اذیت سینمای Kyrsten در بحبوحه مصرف بی حساب و کتاب انتقاد نخواهد کرد


سناتور برنی سندرز (I-Vt.) از امضای بیانیه ای مبنی بر انتقاد از آزار و اذیت هفته گذشته سناتور سینما Kyrsten (D-Ariz.) خودداری کرد. اگر این زبان شامل زبانی نباشد که او را تحت فشار قرار دهد تا موضع خود را در مورد 3.5 دلار پیشنهادی تغییر دهد تریلیون لایحه هزینه های اجتماعی ، Axios اواخر چهارشنبه گزارش داد.

بیانیه رهبری دموکراتیک سنا سه شنبه توسط جف گیرتز ، مدیر ارتباطات سناتور کوری بوکر (D-NJ) ، در واکنش به حادثه روز یکشنبه که در آن فعالان حامی مهاجرت از سخنرانی سینما در دانشگاه ایالتی آریزونا استقبال کردند ، تهیه شد. به حمام رفت و قبل از ورود به آن از درب غرفه برای حمایت از قانونگذار بزرگ به حمام رفت.

این حادثه فیلمبرداری و در شبکه های اجتماعی منتشر شد و جنجال گسترده ای را برانگیخت.

پاراگراف سوم پیش نویس بیانیه چنین بود: “آنچه در آن ویدیو رخ داد حریم خصوصی سینمای عمومی را نقض کرد که در سخنرانی عمومی ما جایی ندارد و ما آن را به شدت محکوم می کنیم.”

مایک کاسکا ، مدیر ارتباطات سندرز در نامه ای که روز سه شنبه توسط Axios دریافت شد ، به Giertz پیشنهاد کرد که پاراگراف را با این کلمات شروع کند: “در حالی که ما امیدواریم سناتور سینما موضع خود را در مورد اصلاح داروهای تجویزی تغییر داده و از” لایحه تسویه حساب “اصلی قبل از ورود به سیستم حمایت کند. زبان انتقاد

سناتور برنی سندرز ، مستقل از ورمونت ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره ایالات متحده حاضر می شود.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

دقایقی بعد ، گیرتز به کاسکا پاسخ داد: “از پاسخ شما متشکرم. رئیس من [Booker] من نمی توانم با آن ویرایش موافق باشم ”

صبح روز چهارشنبه ، کاسکا به Giertz ایمیل داد: “سندرز امضا نمی کند ، بنابراین سعی کنید” تیم رهبری دموکراتیک سنا “را از عنوان خبر حذف کنید. ”

آکسیوس گفت این بیانیه هنوز منتشر نشده است ، اگرچه توسط چندین دموکرات برتر سنا از جمله رهبر اکثریت چاک شومر (D-NY) ، اکثریت ویک دیک دوربین (D-Ill.) ، الیزابت وارن (D-) امضا شده است. Mass.) ، و Joe Manchin (DW.Va.) و همچنین بوکر.

منچین و سینما هر دو گفته اند که از لایحه تسویه حساب 3.5 تریلیون دلاری – که عمدتاً توسط سندرز نوشته شده است – حمایت نمی کنند – موضعی که باعث محکومیت فعالان مترقی و اعضای کنگره شده است.

سینما طعم معترضانی را که آخر هفته آن را مورد آزار و اذیت قرار دادند ، چشید و در بیانیه ای در روز دوشنبه گفت که آنچه آنها انجام دادند “یک شکایت معتبر نیست”.

او می گوید: “غیرممکن است که گروه های سازمانی اعضای خود را با انجام فعالیت های غیرقانونی مانند بستن دسترسی به ساختمان های دانشگاه ، ایجاد مزاحمت در محیط ، یادگیری و فیلمبرداری از دانشجویان در اتاق خواب ، در معرض خطر قرار دهند.” ناعادلانه و غیرقانونی رنج برده بود. این کاملا بی ربط است. ”

در کاخ سفید ، رئیس جمهور بایدن با شور و شوق بیشتری به این رویداد علاقه مند شد و به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم آنها تاکتیک های درستی نیستند اما برای همه اتفاق می افتد.”

بایدن می گوید: “تنها افرادی که به این اتفاق می رسند افرادی هستند که دارای سرویس مخفی هستند.” “بنابراین این بخشی از روند است.”

جن رسانه ساکی ، وزیر رسانه ، به خبرنگاران گفت که ورود معترضان به کلاس درس سینما “نامناسب و نامناسب” است ، اما گفت که دولت “در برابر حق اساسی مردم برای شکایت ، شکایت ، انتقاد” و امتناع “محکم است. انتقاد از سینما بویژه در حمام.

کاسکا از تماس با پست در اواخر روز چهارشنبه خودداری کرد. گیرتز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *