برگزاری اولین یادواره شهدای وزارت راه و شهرسازی در یزد


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، حمید مردانیان صبح امروز در نخستین یادواره شهدا، ایثارگران و شهدای وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۱ هزار نفر از کارکنان بخش های مختلف این وزارتخانه اعضای جامعه ایثار و تحول کشور هستند، گفت: وضعیت اشتغال طبق قانون مقرر شده است که خدمت به جامعه ایثارگری یک ماموریت مهم است و باید توسط دستگاه های مختلف این وزارتخانه پیگیری شود.

وی افزود: برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی در تمامی استان ها نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و رسیدگی به امور مردم و حضور در میدان برای بررسی مسائل و حل و فصل دارد. پیش بینی می شود مشکلات شهروندان توسط مسئولان راه و شهرسازی افزایش یابد.

مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: زیارت و کرامت خانواده های معظم شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان اسلام، شهدای مدافع حرم و فاطمیون رسم و شرع ماست. وظیفه داریم و باید بدانیم که فرهنگ و تلاش در این زمینه قلب ملتی است که ایران با همه اعتقادات و گرایش هاست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه با برگزاری یادواره شهدا یکی از ابعاد مهم جهاد و پیگیری آن از سوی همه اقشار است. اولویت.

علی اکبر عزیزی اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار با برگزاری یادواره ها و یادواره ها باعث تقویت ایمان و روحیه ایثار و رشادت در جامعه می شود لذا در قالب برنامه های متنوع باید به این موضوع توجه بیشتری شود.

سردار مهدی فرهنگ دوست خاطرنشان کرد: دشمنان با تهدیدات نرم و فعالیت های فرهنگی خود تمام ارزش های دینی و انقلابی کشور را مورد هدف قرار می دهند و باید با فرهنگ شهادت با آنها برخورد کنیم.

انتهای پیام
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید