برگزاری سه دوره مسابقات بین المللی نظامی روسیه به همت ایران


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ سید کمال پیمبری رئیس اداره آموزش و پرورش ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز (چهارشنبه) در نشست خبری رقابت های بین المللی نظامی. روسی که در این ستاد برگزار شد، با اعلام اینکه این مسابقات از ۲۲ مرداد ماه تا ۱۴ شهریور ماه برگزار می شود، گفت: ایران از سال ۲۰۱۶ به دعوت روسیه در این مسابقات شرکت کرده و در این شش سال حضور در مسابقات، تأثیر بسزایی در آموزش نیروهای مسلح و آشنایی با روش های نوین و دستاوردهای نوین در عرصه آموزشی داشته است، مسیری که منجر به ارتقای سطح آموزشی نیروهای مسلح و در علاوه بر این، دیپلماسی نظامی را افزایش داد.

وی ادامه داد: مسابقات کشوری این مسابقات از سال گذشته در کشورمان آغاز شد که در نهایت منجر به حضور در ۱۴ رشته با حضور ۲۹۴ نفر شد. این مسابقات از ۲۴ مرداد تا ۱۴ شهریور در ۱۲ کشور از جمله کشورمان برگزار می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: دوره غواصی عمیق به همت نیروی دریایی ارتش در سیستان و بلوچستان برگزار می شود، تیراندازی تک تیرانداز تاکتیکی توسط نیروی زمینی سپاه و پهپاد انجام می شود. به میزبانی نیروی زمینی و هوافضای سپاه در کاشان انجام می شود.

در حال تکمیل…
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید