برگزاری کارگاه تخصصی رسانه در مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، عبدالمهدی حق شناس با اشاره به برگزاری کلاس تخصصی رسانه با حضور استاد محمود مختاریان در سوادکوه، گفت: برگزاری کلاس های آموزشی برای افزایش کیفیت فعالیت رسانه ها در مازندران در دستور کار بسیج رسانه قرار دارد.

مسئول بسیج رسانه مازندران افزود: برای برگزاری کلاس تخصصی رسانه از محمود مختاریان استاد دانشگاه علامه و استاد روزنامه نگاری مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و داور کشوری جشنواره های مطبوعاتی استفاده شد.

وی به محتوای کارگاه دو روزه رسانه در سوادکوه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بررسی تاریخچه رسانه، ابعاد تاثیرگذاری رسانه با ذکر مصادیق در رسانه های جهان، ویژگی های تصاویر در رسانه ها، بررسی سرفصل ها، سواد رسانه ای و … شاخص های خبرنگاران برجسته بخشی از محتوای آموزشی کلاس تخصصی است که به همت بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با حضور ۱۶ نفر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

حق شناس از اخذ مجوز و گواهی شرکت در کلاس از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و از همکاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تشکر کرد .

انتهای پیام/۸۶۰۱۵/غ
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید