برگزاری ۷۶ عنوان برنامه دفاع مقدس در ایلام


سردار کریمیان جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ایلام در خصوص برنامه های دفاعی هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اجرای برنامه های دفاع مقدس در صدا و سیما برای ۷ شب نواختن زنگ ایثار و مقاومت، غبار روبی مزار شهدا، یادواره شهدا، تولیدات چند رسانه ای، شرکت سازمان یافته در نماز جمعه، همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت، اجرای نمایشی با موضوع دفاع مقدس، برگزاری میز خدمت و افتتاح طرح های محرومیت زدایی اعزام تیم های پزشکی به مناطق کم برخوردار استان ها نمونه ای از برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس اجرا می شود.

وی افزود: امسال تلاش شد تا این برنامه ها براساس تعیین ایام هفته دفاع مقدس و با رویکردی جدید با حضور و مشارکت اقشار مختلف مردم و با رویکرد مردمی تهیه و تدارک دیده شود. توسعه و تعمیق فرهنگ دفاع مقدس

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس در استان ایلام در ۷۶ عنوان و در ابتدای فصل و ۵۰۰ برنامه خرد در دستور کار قرار گرفته است. تلاش ها با رویکردی نوآورانه، نوآورانه و خلاقانه متفاوت از سال گذشته صورت گرفته است.

سردار کریمیان گفت: «ما مقاومیم» شعار محوری برنامه های هفته دفاع مقدس این استان است.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید