kermanyy

Sunday, 24 October 2021

بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart وعده کاهش تخفیف حمل و نقل را می دهند

بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart وعده کاهش تخفیف حمل و نقل را می دهند


واشنگتن – کاخ سفید می گوید بندر لس آنجلس ، UPS ، FedEx و Walmart ساعت 24/7 ساعت کاری را برای کاهش پوسته زنجیره تامین که کریسمس را زیر درختان قرار می دهد تهدید می کند.

حامیان رئیس جمهور بایدن وعده ها را پس از تاخیر در حمل و نقل بین المللی اعلام کردند. این هفته نزدیک به 100 کشتی باری بزرگ از سواحل لس آنجلس خارج شدند و نتوانستند این محموله را بارگیری کنند.

مدیر اجرایی بایدن هنگام ورود به بندر لانگ بیچ در نزدیکی خود ، که حدود سه هفته پیش به برنامه 24 ساعته و هفت روزه منتقل شد ، به خبرنگاران گفت: “بندر لس آنجلس اعلام می کند که خدمات 24 ساعته و 7 روزه انجام می دهد.”

این مقام مسئول گفت: مجتمع بندری لانگ بیچ و لس آنجلس “از نظر تأثیر اقتصادی با هم کار می کنند.” بنادر تقریباً 40 درصد از کشتی های بین المللی را که به مقصد ایالات متحده حرکت می کنند ، پردازش می کنند.

روز جمعه ، 1 اکتبر 2021 ، کشتی ها در بندر لس آنجلس در لس آنجلس انبار می شوند.
عکس AP / Jae C. Hong

این مقام مسئول گفت: “زنجیره تأمین تا حد زیادی در دست بخش خصوصی است ، بنابراین ما باید برای حل این مسائل توسط بخش خصوصی اقدام کنیم.”

“سه گروه بزرگ کالایی کشور – Walmart ، FedEx و UPS – وعده خواهند داد که در ساعات غیر اوج به 24 ساعت شبانه روز کار کنند.”

این مقام گفت اتحادیه بین المللی لانگ ساحر و انبار “قول داده است که قادر خواهد بود 24 ساعت در 7 ساعت کارگر داشته باشد” در بنادر ساحل غربی.

راننده United Parcel Service Inc.  (UPS) در حال بارگیری یک بسته در منطقه لینکلن پارک شیکاگو ، ایلینوی ، ایالات متحده ، در روز دوشنبه ، 30 نوامبر 2020.
UPS ، Walmart و FedEx در زمانهای کمتر شلوغ کار می کنند.
کریستوفر دیلتز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

مشخص نیست که ساعات کارکنان FedEx ، UPS و Walmart چقدر متفاوت خواهد بود و یا کارکنان این شرکت ها چه تاثیری خواهند داشت.

مقامات هشدار دادند که تغییرات ممکن است کافی نباشد.

وی گفت: “اینها وعده های بزرگی هستند ، اما وقتی همه شرکت های خصوصی در زنجیره تامین همین کار را انجام دهند ، موثرتر هستند. و اکنون ما به دنبال حمل و نقل بار و کالا برای افزایش ساعت و همچنین کمک به بطری ها هستیم. “

کامیون های FedEx در FedEx Long Center در 22 سپتامبر 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا پارک شده اند
مشخص نیست که ساعات کارکنان FedEx ، UPS و Walmart چقدر متفاوت است.
ماریو تاما / گتی پیکچرز

علل مشکلات حمل و نقل محل بحث است. برخی از کارشناسان به افزایش تردد کشتی ها و خرید بیشتر مردم از طریق اینترنت اشاره می کنند. منتقدان بایدن به برنامه های سخاوتمندانه تشویقی COVID-19 و کمبود نیروی کار اشاره می کنند و کارفرمایان بالاترین سطوح موقعیت های تکمیل نشده را مشاهده می کنند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *