kermanyy

Saturday, 23 October 2021

بنیانگذاران Moderna در فهرست Forbes از 400 ثروتمند آمریکایی استفاده می کنند

بنیانگذاران Moderna در فهرست Forbes از 400 ثروتمند آمریکایی استفاده می کنند


موفقیت واکسن کووید -19 Moderna ، سه میلیارد روزنامه نگار جدید را تحت تاثیر قرار داد که در شروع بیوتکنولوژی شروع به کار کردند و منجر به اولین تلاش خود در فهرست امسال 400 نفر از ثروتمندترین افراد در ایالات متحده در Forbes شد.

بنیانگذار و رئیس Moderna نوبر عفایان به همراه بنیانگذار و استاد موسسه فناوری ماساچوست روبرت لانگر این فهرست را تهیه کردند که ثروت خالص آنها به ترتیب 3.7 میلیارد دلار و 3.5 میلیارد دلار است.

بر اساس گزارش فوربس ، تیموتی اسپرینگر ، استاد دانشکده پزشکی هاروارد و سرمایه گذار اولیه Moderna ، دارای دارایی خالص 4.4 میلیارد دلار است.

بر اساس داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، از زمانی که Moderna دومین شرکتی است که مجوز استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 را دریافت کرده است ، بیش از 152.3 میلیون دوز تجویز شده است.

ارزش Moderna بیش از 120 میلیارد دلار است و انتظار می رود حداقل 19.2 میلیارد دلار فروش واکسن COVID-19 داشته باشد.
dpa / photo اتحاد از طریق Getty I.

این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که انتظار دارد حداقل 19.2 میلیارد دلار فروش واکسن COVID-19 خود را به دست آورد.

توسعه موفقیت آمیز Moderna واکسن را از دنیای نابینایی بیوتکنولوژی اولیه خارج کرده و مزایای هنگفتی برای سهامداران به همراه داشته است.

این سهام در بالاترین سطح خود در هفته های اخیر سقوط کرده است ، اما همچنان از 1 ژانویه بیش از 189 درصد و در مقایسه با یک سال قبل بیش از 300 درصد افزایش یافته است.

دانشمند روبرت لانگر ، بنیانگذار Moderna ، اولین کار خود را در Forbes 400 با شماره 222 در رتبه بندی انجام داد.
دانشمند روبرت لانگر ، بنیانگذار Moderna ، اولین کار خود را در Forbes 400 با شماره 222 در رتبه بندی انجام داد.
بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

از آنجا که اولین عرضه عمومی آنها در سال 2018 به ازای هر سهم 22 دلار شد ، سهام شرکت بیش از 1200 درصد افزایش یافت. آخرین بار در هر سهم 297.50 دلار معامله شد.

ارزش این شرکت در حال حاضر بیش از 120 میلیارد دلار است که بزرگتر از بزرگترین تولید کننده مایع دیاجیو و موتور جت جنرال الکتریک است.

تیموتی اسپرینگر ، سرمایه گذار اولیه Moderna ، در رتبه 176 قرار دارد - جلوتر از Afeyan و Langer.
تیموتی اسپرینگر ، سرمایه گذار اولیه Moderna ، در رتبه 176 قرار دارد – جلوتر از Afeyan و Langer.

این یک ارزش بازار بزرگ برای شرکتی است که درآمد آن تنها از یک محصول تشکیل شده است ، اما سرمایه گذاران شرط می بندند که Moderna می تواند از تخصص خود در زمینه واکسن های mRNA برای رسیدگی و جبران سایر چالش های عمده بهداشت عمومی مانند سرطان و مالاریا استفاده کند.

اما در حال حاضر ، سهام شروع به کاهش کرده است. غول داروسازی مرک هفته گذشته اعلام کرد که به دنبال تأیید فوری از تنظیم کننده های ایالات متحده برای درمان خوراکی ضد ویروسی خود برای COVID-19 پس از آن است که داروی آزمایشی “نتایج قوی” نشان داد. آزمایشات بالینی.

این خبر امیدها را برانگیخت که جهان به زودی می تواند یک معامله آسان دیگر برای COVID-19 داشته باشد ، اما به سرمایه گذاران Moderna آسیب رساند ، زیرا سهام از زمان اعلام آن تقریباً 24 درصد کاهش یافت.

به دنبال تعلیق واکسن COVID-19 Moderna برای جوانان در پی گزارش عوارض جانبی نادر قلبی عروقی ، این سهام روز چهارشنبه نیز آسیب دید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *