kermanyy

Sunday, 24 October 2021

بهترین محصولات رژیمی برای چاقی و کاهش وزن

بهترین محصولات رژیمی برای چاقی و کاهش وزن


خوردن غذا در طول روز ، در بسیاری از موارد ، مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را تأمین نمی کند. به همین دلیل است که گاهی اوقات ما باید داروهایی مصرف کنیم تا علاوه بر خوردن غذای روزانه ، مواد مغذی را به بدن خود برسانیم. کپسول های رژیم غذایی در واقع رژیمی هستند که می توانند حاوی ویتامین ها ، اسیدهای آمینه مختلف و سایر مواد معدنی و آنزیم ها باشند. محصولات رژیمی همچنین می توانند با کمک متابولیسم یا انرژی بیشتر به کاهش وزن یا افزایش وزن کمک کنند.

نکته مهم در مورد محصولات رژیمی تأثیر و نیاز به آنها است. در مجله پزشکی اپل ، انواع محصولات چاقی و لاغری را مرور می کنیم.

انواع محصولات چاقی و لاغری

به طور کلی محصولات چاقی و لاغری را می توان بر اساس اجزای آن به دو گروه تقسیم کرد. برخی مکمل ها پروتئین مورد نیاز بدن شما را تامین می کنند و می توانند به شما در افزایش وزن کمک کنند. این محصولات محصولات چاقی هستند که می توانند با کمک به روند عضله سازی ، فعالیت بدن شما را ارتقا دهند. در واقع این پروتئین ها عوارض جانبی چاقی هستند.

مکمل های پروتئینی

پروتئین برای رشد بدن بسیار مهم است ، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و متابولیسم بدن را بهبود می بخشد. بنابراین مصرف پروتئین برای افرادی که پروتئین مورد نیاز خود را از طریق گوشت دریافت نمی کنند بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران و افرادی که مایل به افزایش وزن یا بهبود بدن خود هستند از محصولات پروتئینی استفاده می کنند.

محصولات چاقی و لاغری

مزایای محصولات پروتئینی

محصولات پروتئینی زیادی وجود دارد که به تامین نیاز پروتئین بدن شما کمک می کند. اسیدهای آمینه تشکیل دهنده پروتئین تأثیر زیادی بر سطح پروتئین بدن شما دارد. بدن برای ساخت هورمون ها و سایر مواد شیمیایی به پروتئین نیاز دارد.

  • محصولات پروتئینی به شما احساس سیری می دهند و از پرخوری جلوگیری می کنند ، بنابراین می توانند به شما در کنترل وزن کمک کنند.
  • با توجه به بسیاری از مطالعات در مورد تأثیر محصولات پروتئینی ، می توان گفت که محصولات پروتئینی برای عضله سازی بسیار مفید هستند.
  • درمان های پروتئینی بعد از تمرین می تواند روند بهبود عضلات را تسریع کند.

ترکیبی از محصولات پروتئینی مانند آب پنیر و کازئین می تواند انواع اسیدهای آمینه یا پروتئین مورد نیاز بدن شما را تأمین کند. محصولات پروتئینی در گروه محصولات چاقی طبیعی قرار می گیرند و معمولاً برای کسانی که می خواهند وزن اضافه کنند توصیه می شود. این محصولات در دسته های مختلفی قرار می گیرند که برخی از آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

همچنین بخوانید: جایگزین مناسب برای شکر – اریتریتول

یک پروتئین

پروتئین آن در واقع یکی از دو پروتئینی است که در شیر گاو یافت می شود. این پروتئین می تواند مهمترین پروتئین با نه اسید آمینه باشد که برای عضله سازی در بدن ضروری هستند. پروتئین آن از سه نوع تشکیل شده است که باید یکی را انتخاب کنید. انتخاب شما باید بر اساس میزان لاکتوز و پروتئین مورد نیاز شما باشد. این پروتئین می تواند با تسریع و بهبود عضله سازی به افزایش وزن شما کمک کند.

کراتین

این مکمل پروتئینی می تواند به افزایش حجم ماهیچه ها کمک کند. مصرف کراتین در هفته اول باید بیشتر باشد تا روند بارگیری عضلات تسریع شود. پس از یک هفته می توان میزان مصرف کراتین را تا یک چهارم کاهش داد.

گینر

برندگان نیز محصولات چاقی بدون عوارض جانبی هستند. سکه ها مملو از کربوهیدرات ، انرژی و پروتئین هستند و برای افرادی طراحی شده است که اشتهای کمی دارند اما تمایل به افزایش وزن دارند. صفت ها می توانند تأثیر بسیار مثبتی بر روند افزایش وزن داشته باشند.

چاقی بدون عوارض جانبی تأثیر می گذارد

پروتئین ها می توانند روند چاقی را تسریع کنند و محصولات پروتئینی امن ترین و بهترین راه برای جبران کمبود پروتئین بدن هستند. به همین دلیل است که می توان گفت محصولات پروتئینی بدون عوارض جانبی در دسته محصولات چاقی قرار می گیرند. البته ، نباید بیش از حد پروتئین مصرف کنید زیرا می تواند به فعالیت کلیه آسیب برساند.

استفاده از محصولات چاقی معمولی برای زنان نیز بی خطر است و می تواند کمک زیادی به افزایش وزن کند. بسیاری از مردان از تستوسترون برای عضله سازی و افزایش وزن استفاده می کنند که برای زنان توصیه نمی شود. در واقع ، می توان گفت که عوارض جانبی آن برای بدن زنان بیشتر است و بدون عوارض جانبی نمی تواند به عنوان چاقی به شمار رود.

چاقی و لاغری را بهبود می بخشد

قرصهای افزایش وزن

بسیاری از شرکت های دارویی و غذایی در ساخت قرص چاقی نقش دارند. قرص های چاقی مورد تأیید وزارت بهداشت نیستند و نظارت بر این مواد بر عهده سازمان غذا و دارو است. علاوه بر اطمینان از تأیید قرص های چاقی توسط سازمان غذا و دارو در زمان انتخابات ، باید اطلاعات کافی در مورد مواد تشکیل دهنده این قرص ها نیز بدست آورید. در حال حاضر لیستی از قرص های چاقی مورد تأیید وزارت بهداشت وجود ندارد ، بنابراین باید از طریق داروخانه در مورد قرص های چاقی مورد تأیید سازمان غذا و دارو اطلاعات کسب کنید. سازمان غذا و دارو همچنین لیستی از قرص ها و داروهای مورد تایید چاقی را منتشر کرده است که با آنها می توانید قرص های مورد علاقه خود را بررسی کنید.

نکته مهم دیگر در مورد خرید لوازم جانبی این است که مطمئن شوید این لوازم جانبی برای جنسیت شما ساخته شده است. محصولات چاقی برای زنان از مواد مختلفی تشکیل شده است که در صورت عدم توجه به این موضوع می تواند به بدن شما آسیب جدی برساند.

محصولات چاقی عوارض جانبی دارند؟

چاقی عمدتا از پروتئین و کربوهیدرات تشکیل شده است و مصرف آنها در دوزهای خاص نمی تواند به بدن شما آسیب برساند ، اما اگر بیش از حد از این محصولات بخورید می تواند بسیار مضر باشد. به همین دلیل توصیه می شود این مکمل ها را با راهنمایی متخصص تغذیه مصرف کنید.

انواع افزودنی های باریک

مواد آهسته با توجه به مشکل شما طبقه بندی می شوند. عوارض جانبی رقیق کننده عاری از عوارض جانبی هستند و در واقع می توانند به دو دسته کلی تقسیم شوند: اشتهاآور و افزایش متابولیسم. توصیه می شود ابتدا قبل از مصرف محصولات با انتشار آهسته یک معاینه کامل انجام دهید تا علت افزایش وزن خود را دریابید.

داروهای گیاهی بدون عوارض جانبی می توانند گیاهی باشند ، اما این واقعیت که یک مکمل گیاهی نازک تضمین نمی کند که عوارض جانبی وجود نخواهد داشت. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که مکمل لاغری مورد نظر شما توسط وزارت غذا و دارو تأیید شده است.

همچنین بخوانید: آیا ال کارنیتین چربی سوز است؟ با تکنیک های امروزی مشتق شده از ال کارنیتین تجربه (پیروزی ، کسب) کنید

محصولات پودری باریک

این محصولات معمولاً همراه با رژیم غذایی توسط مربیان باشگاه یا متخصصان تغذیه برای تسریع روند کاهش وزن توصیه می شوند. می توانید محصولات پودر لاغری را از داروخانه ها تهیه کنید و در مورد داروها و تأیید پزشک داروخانه خود سوال کنید. توجه داشته باشید که قوی ترین عوارض جانبی کاهش وزن ممکن است عوارض جانبی زیادی برای بدن شما داشته باشد یا فقط تحت نظر متخصص تغذیه توصیه می شود. بنابراین قبل از شروع مصرف هرگونه داروی رژیمی ، ابتدا به متخصص تغذیه مراجعه کنید.

آخرین کلمه

محصولات آهسته و چاق برای همه توصیه نمی شود. این داروها در بسیاری از موارد رایج نیستند و ممکن است بر بدن شما تأثیر منفی بگذارند. در مرحله اول ، با مراجعه به پزشک و تشخیص ، مطمئن شوید که بیماری خاصی ندارید و سپس با راهنمایی متخصص تغذیه ، چاقی و مراقبت های تسکینی را انجام دهید.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/323093#how-to-use

https://www.karger.com/Article/Abstract/448665

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *