kermanyy

Sunday, 24 October 2021

بهداشت نورثول 1400 کارمند خود را از دست داده است ، در صورتی که واکسن کووید -19 رد شده است

بهداشت نورثول 1400 کارمند خود را از دست داده است ، در صورتی که واکسن کووید -19 رد شده است


سخنگوی شبکه مراقبت های بهداشتی بعدازظهر دوشنبه گفت بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی نیویورک 1400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، قطع کرد.

از پرسنل بیمارستان و خانه سالمندان خواسته شد تا حداقل 27/2 سپتامبر یک واکسن کووید -19 دریافت کنند ، طبق دستور دولت برای اولین بار در اواسط آگوست اعلام شد. هفته گذشته ، نورثول گفت که شروع به اخطار به کارکنان کرد و قصد دارد با کارگران پردرآمد که عکس ها را رد می کنند ، اخراج شوند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسن بیمارستان برای 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

“نورثول از دست دادن هر کارمندی در چنین شرایطی متأسف است ، اما ما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی در ایالت ، مسئولیت منحصر به فرد خود را در قبال سلامت کارکنان خود درک می کنیم. بیماران و یکدیگر محافظت می شوند.” جیسون مولینت ، سخنگوی بهداشت نورثول. ما این را مدیون کارکنان ، بیماران و جوامعی هستیم که 100 درصد در برابر COVID-19 واکسینه می کنیم. “

اخراج ها کمتر از 2 درصد از کارکنان شاغل در 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 درمانگاه سرپایی را شامل می شود.

در سایر نقاط ، حدود 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های عمومی شهر نیویورک هنگام اجرای دستور دولت در هفته گذشته واکسینه نشدند. استفانی گوزمن ، سخنگوی بیمارستان های سلامت +، گفت که گروه از 93 روز تا امروز 93 درصد پایبند بوده و 3000 بازداشت شده دیگر در مرخصی بدون حقوق قرار دارند.

طبق دستور مقامات بهداشتی هفته گذشته ، بیمارستان ها و خانه هایی که واکسن COVID-19 خود را در بین کارکنان دریافت می کردند ، به گفته مقامات ایالت نیویورک ، 92 درصد از کارکنان دریافت کننده حداقل یک دوز از هفته گذشته دریافت کردند.

دوشنبه همچنین پس از مهلت مقرر در شهر نیویورک برای دریافت واکسن در شهر نیویورک ، وارد اولین مجموعه کلاس ها شد. این دستور یک چالش حقوقی دیرهنگام به طول انجامید ، که سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی کشور ، بعدازظهر جمعه آن را لغو کرد. حدود 18000 کارمند آموزش و پرورش در تعطیلات آخر هفته عجله کردند تا عکس های خود را بگیرند.

معترضان در حالی که گزینه ها کوتاه است ، در خیابان های شهر راهپیمایی کردند تا دوباره فرمان ها را وضع کنند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن نورثول آیلند که در تابستان شکایات دیگری را علیه دستورات واکسن مطرح کرده بود ، حضور داشت. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسن اخراج شد.

“[It’s] منجر به گروهی از متخصصان بهداشت و درمان بیکار ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی کنند. آنها به دنبال ارتکاب نافرمانی مدنی برای به دست آوردن آزادی های ما هستند. ” “شما مشتی نگرانی آزادی شغلی دارید و چیزی برای از دست دادن ندارید.”

این داستان به روز شده است تا شامل نظر بیمارستان های سلامت + شهر نیویورک شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *