بهره برداری از ۵۵ واحد مسکونی در آمل / ۴۵ واحد دیگر تا پایان سال افتتاح می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، امشب دو واحد مسکونی مددجویان در روستاهای جعفرآباد و سعدینه کلا به همت ناحیه مقاومت بسیج آمل و همکاری استان ویژه و کمیته امداد خمینی (ره) افتتاح شد. این شهر .. خصوصی تحویل داده شد.

فرمانده بسیج شهرستان آمل در حاشیه افتتاح دو مسکن مددجویان در جمع خبرنگاران گفت: بنا به فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، ساخت منزل شخصی در دستور کار دستگاه ها قرار گرفت. ساخت خانه های زیادی را به عهده گرفتند.

جابر عسگری افزود: ساخت مسکن نیازمندان با همکاری همه نهادها و گروه های جهادی به عنوان هدیه ارزشمند انقلاب اسلامی به نیازمندان جامعه اهدا شد.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس انعقاد تفاهم نامه و بر اساس قرارداد با کمیته امداد امام خمینی (ره) مقرر شد ۱۰۰ واحد مسکونی در قالب خانه نیازمندان برای نیازمندان آملی ساخته شود، تصریح کرد: کارهای اداری، آماده سازی املاک و مکاتبات این شهر انجام شد و چندین مورد از آنها کاوش شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا هر هفته خانه ای را به نیازمندان تحویل دهیم تا بخشی از دغدغه ها و دغدغه های آنان برطرف شود.

این مسئول ادامه داد: هزینه ساخت هر واحد مسکونی مستضعف با توجه به شرایط اقتصادی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان برآورد شده است که ۱۰۰ میلیون تومان آن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر عملیات عمرانی توسط گروه های جهادی تقبل شده است. که در خدمت آزادگان انقلاب اسلامی و حوزه بسیج خیریه سپاه ناحیه آمل هستند.

عسگری خاطرنشان کرد: بخشداری ها، شورای اسلامی بخش، استان، دهیاری و اعضای شورا در کنار مردم خوش فکر در تلاش هستند تا در ساخت مسکن برای اقشار محروم تاثیرگذار باشند. .گرم می کنیم.

وی با اعلام اینکه تاکنون ۵۵ واحد مسکن مهر و مستضعف در این شهرستان افتتاح و به جامعه هدف تحویل داده ایم، گفت: ۴۵ واحد مسکن مهر باقی مانده بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات سقف و ستون به اتمام رسیده است. .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل با بیان اینکه تمامی اسکان مستضعفان این شهرستان تا پایان سال تکمیل می شود، گفت: خیر.

انتهای پیام/ ۸۶۰۱۲ / Í
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید