kermanyy

Friday, 22 October 2021

به احتمال زیاد ساکنان جزیره از پیام طوفان ها سود خواهند برد

به احتمال زیاد ساکنان جزیره از پیام طوفان ها سود خواهند برد


منطقه متروپولیتن بسیار عادلانه است. تقریباً هر تیمی شانس صعود به مرحله پلی آف را دارد و هیچ رهبر مشخصی در این بازی وجود ندارد. طوفان های کارولینا ترجیح می دادند برنده این بخش شوند ، اما چندین حرکت مشکوک را در زمان خود انجام دادند. و به احتمال زیاد مردم جزیره نیویورک از پیام های آنها سود خواهند برد.

جزیره نشینان در سخت ترین دسته در فصل 21-2012 بازی کردند و اگرچه در مکان چهارم قرار گرفتند ، اما تیم در بیشتر فصل مورد علاقه آنها بود. برابری در مترو است و آسان نخواهد بود ، اما جزایرنشین قبلاً به قهرمانی در این بخش نزدیک شده اند – در رده دوم 2014-15 و 2018-19 – و آیا می توانند این بار ظاهر شوند.

جزایر یک تیم رویداد کم سابقه هستند که هیچ گونه کنترلی بر اموال ندارند ، اما از فرصت های خود حداکثر استفاده را می کنند و کارهای تحسین برانگیزی را ایجاد می کنند که فرصت های محدود کننده را در مرزهای خود محدود می کند. فصل گذشته ، جزایر ششمین تفاضل گل برتر و هشتمین تفاضل گل برتر را داشتند. اما این به دفاع آنها مربوط می شود ، زیرا جزایر جزو تیم های متوسط ​​حمله محسوب می شوند. از دست دادن جوردن ابرل در گسترش بازی کمکی نخواهد کرد ، اما زاک پریس می تواند جایگزین برخی از افراد از دست رفته شود. این تیم همچنین پس از باخت در 27 بازی فصل گذشته ، کاپیتان اندرس لی را پس می گیرد. اگر بازیکنی مانند آنتونی بوویلیر بتواند تولید خود را افزایش دهد ، ممکن است تیم حتی متوجه رفتن ابرل نشود.

کائول پالمیری
AP

نیویورک دومین تیم دفاعی برتر فصل گذشته بود. فقط شوالیه های طلایی وگاس گل های کمتری به ثمر رساندند و یکی از چشمگیرترین چیزها این بود که بازدیدکنندگان مجبور نبودند آنها را حمل کنند. حریفان جزیره ای هر 60 دقیقه 2.04 گل مورد انتظار را ایجاد کردند اما در آن زمان فقط 1.92 گل به ثمر رساندند. به عبارت دیگر ، این واقعیت که جزیره نشینان دو بازدیدکننده خوب دارند بیش از یک عصای نگهدارنده آنها برای بقیه اعضای تیم تمجید است. سمیون وارلاموف در فصل گذشته 927 درصد ذخیره کرد و تیم را تقریبا 10 گل بالاتر از حد انتظار ذخیره کرد ، در حالی که ایلیا سوروکین با امتیاز 918 به پایان رساند و حدود سه گل بیشتر از حد متوسط ​​ذخیره شد. جزایر جزیره به هیچ وجه به بازدیدکنندگان خود وابسته نیستند ، اما در صورت لزوم شرایط می توانند.

به طور کلی ، ما به همان گروه از سال گذشته با چند ترفند نگاه می کنیم. میانگین قد تیم کمی افزایش یافته است ، زیرا Zdeno Chara به ارتفاع 6 فوت و 9 دقیقه به دور کامل آمده و با تیم به مدت یک سال قرارداد بسته است. به غیر از این ، چیز زیادی تغییر نکرده است. جزیره نشینان تیم ها را مجبور می کنند سبک بازی خود را انجام دهند ، و اگرچه با تیم های دارای سلاح های تهاجمی زیاد رقابت می کنند ، اما باید بتوانند بیش از دو بار بیش از دو سوم تیم های لیگ را شکست دهند. برخی از کهنه سربازان آنها ، به ویژه آنهایی که در خط چهارم هستند ، می توانند اثر بخشی خود را زودتر از دیر از دست بدهند. اما جزیره نشینان تنها تیم حاضر در لیگ بدون حداقل یک حفره است و از نظر آماری نسبت به هفت تیم دیگر تقریباً در هر بخش بهتر هستند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *