kermanyy

Sunday, 24 October 2021

به دنبال فروپاشی COVID-19 ، “علاءالدین” نمایش های بیشتری را لغو می کند

به دنبال فروپاشی COVID-19 ، “علاءالدین” نمایش های بیشتری را لغو می کند


تولید برادوی “علاءالدین” پس از آزمایش تیم های اضافی و اعضای تیم با موارد پیشرفته COVID-19 ، نمایش های بیشتر را برای چند روز آینده به تعویق می اندازد.

نمایندگان این برنامه در بیانیه ای در توییتر اعلام کردند که برنامه های برنامه ریزی شده از 1 اکتبر تا 10 اکتبر لغو شده است و اجرای بعدی آن 12 اکتبر برنامه ریزی شده است.

بازگشایی “علاءالدین” در روز سه شنبه یک روز قبل از بسته شدن نمایشگاه به طول انجامید و چندین مورد نقض COVID-19 در داخل شرکت کشف شد. پس از دو دور تیم آزمایش ، خدمه و کارکنان ، نمایشگاه پنجشنبه قبل از اعلام جمعه برای بسته شدن دوباره افتتاح شد.

در بیانیه ای که با مجریان “علاءالدین” در توئیتر آمده است ، آمده است: “ما از خجالت و ناهماهنگی که باعث ایجاد دارندگان بلیط شده متأسفیم ، اما امیدواریم شنوندگان موافقت کنند که ایمنی باید در خط مقدم بازگشت ما به برادوی قرار گیرد.” تمام بلیط کنسرت های لغو شده مسترد می شود.

مشکلات باز ماندن “علاءالدین” چالش های پیش روی تولیدکنندگان پس از بازگشت آنها به برادوی چند هفته پیش را تقویت می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین تولید برادوی است که به دلیل COVID تعطیل شده است ، تعدادی از موارد خارج از برادوی موارد نقض را تحت تأثیر قرار داده است. به گفته نیویورک تایمز ، “پیشخدمت” برای تیم خود قبل از تکمیل آزمایش مثبت بود ، اما توانست از آزمایشات برای تعیین وضعیت خوب بقیه تیم استفاده کند و سپس با فرضیه ادامه دهد. “

اتحادیه تجاری لیگ برادوی همچنین اعلام کرده است که استاندارد واکسیناسیون برای مخاطبان ، تیم ، تیم و کارکنان تا پایان سال جاری باقی خواهد ماند.

“مالکان و گردانندگان 41 سالن سینمای برادوی شهر نیویورک همچنان درخواست واکسیناسیون برای تماشاگران ، بازیگران ، عوامل پشت صحنه و کارکنان تئاتر را برای همه اجراها تا پایان سال خواهند داشت. این ماسک همچنین برای تماشاگران داخل سالن مورد نیاز است ، مگر هنگام غذا خوردن یا نوشیدن در مناطق تعیین شده. ”

مخاطبان زیر 12 سال که نمی توانند واکسن بزنند باید در عرض 72 ساعت از شروع اجرا ، آزمایش PCR منفی COVID-19 را با ارائه دهنده پزشکی یا آزمایش سریع منفی COVID-19 را ظرف شش ساعت پس از شروع اجرا انجام دهند. زمان.

لیگ اعلام کرده است که برای نمایش 2022 در ماه دسامبر به این الزامات باز می گردد.

فرماندار کتی هوچول گفت که قیام “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که افراد بیشتری از واکسن استفاده می کنند و افراد در نمایشگاه ها واکسن را دریافت می کنند ، مردم در واکسیناسیون هستند ، بنابراین می توانند هنگام نشستن در آنجا اطمینان داشته باشند. صندلی دو یا سه ساعت گذشته با لذت بردن از هوچول در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنجشنبه گفت که دستاوردهای شخصی آنها انجام این کار ایمن خواهد بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *