kermanyy

Sunday, 24 October 2021

بیل ایالت نیوفورک نیوفورک را برای بازیگران واکسینه نشده و ورزشکاران خارج از شهر بست

بیل ایالت نیوفورک نیوفورک را برای بازیگران واکسینه نشده و ورزشکاران خارج از شهر بست


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​بازیگر پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت در مورد واکسیناسیون علیه کووید -19 ، شخصا در حضور مدیسون اسکوئر گاردن در حضور مردم بازی کرد.

اما اکثر افرادی که برای این رویدادها با نیویورک وارد باغ می شوند باید ثابت کنند که حداقل یک دوز واکسن COVID-19 وجود دارد ، صرف نظر از اینکه آنها از مخاطبان ساکن شهرها هستند یا از بازیکنان برنامه New یورک نیکس

تفاوت بین بازیگران محلی و سرگرمی های خارج از شهر ، شکافی را در جهت شهر برجسته می کند که منتقدان معتقدند نه تنها ناعادلانه بلکه یک تهدید بالقوه است. برای سلامت عمومی وجود داشته باشد. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد توجیه استثنای خارج از ایالت ، که در مورد طرفداران همراه ورزشکاران و بازیگران نیز صدق می کند ، پاسخی نداد. اما به احتمال زیاد اجازه می دهد صنعت سرگرمی با محدودیت های کمتری افتتاح شود.

به عنوان مثال ، کایری ایروینگ ، مدافع چپ بروکلین نت ، اخراج و از تمرین تیم منع شد زیرا از گفتن اینکه آیا تزریق شده است یا نه – و برای گرفتن توپ باید گلوله بگیرد. – سبد بازی حرفه ای شهر اما مخالفان مجاز به سفر بدون واکسن برای بازی هستند. در روزهای آتی ، واشنگتن ویزاردز ، برادلی بیل ، مدافع میدانی را در مقابل نیکس انتظار دارد ، علیرغم اینکه علناً می گوید او واکسینه نشده است.

در حال حاضر ، برخی از مقامات منتخب خواستار بستن شکافی هستند که در اصل با دستور شهردار بیل دو بلاسیو در دستور اقدام نیویورک آمده بود.

براد هویلمن ، عضو ایالت ، گفت: “این یک پیام بد برای عموم است که نشان می دهد بازیکنان و ورزشکاران به نوعی از استانداردهای عادی بهداشت عمومی به عنوان یک واکسن COVID -19 مستثنی هستند.” ما باید در تمام سطوح دولتی و اجتماعی یکپارچه باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، که نماینده بخش هایی از منهتن است ، لایحه ای را معرفی کرد که فاصله را کم می کند و از همه بازیکنان ، ورزشکاران و حامیان آنها می خواهد که در هر کجا که زندگی می کنند واکسینه شوند. با این حال ، هر گونه اقدامی در مورد این لایحه دور از ذهن به نظر می رسد-هویلمن هنوز به دنبال حامی مشترک در سنا است و بعید است قوانین ایالتی قبل از شروع جلسه بعدی در سنا در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، پدر بزرگ ایالت می گوید که اکنون باید تعمیر شود.

“ممکن است افرادی در بین مخاطبان جو روگان نشسته باشند که نتوانستند واکسن را دریافت کنند زیرا واکسینه شده اند. شاید آنها با سرطان مبارزه می کنند یا مشکل پزشکی دیگری دارند. ” “من این استدلال را نخواهم خرید که این به هیچ وجه به خط مقدم کسی آسیب می رساند. ”

گیل برویر ، رئیس منطقه منهتن ، موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هویلمن حمایت می کند ، او گفت که نمی فهمد چرا شهردار بلاسیو دستور دوم عمل برای بستن شکاف را صادر نکرده است ، که بلافاصله نتیجه می گیرد.

“شما فقط به چند شماره در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. نمی دانم این کار چه می کند ؛ که ممکن است کل کار را برای یک یا دو هفته ببندد. چه کسی به آن نیاز دارد؟ ” گفت بروئر.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه واکسیناسیون کلیدی کشورمان در نیویورک را اجرا کردیم. تاکنون بسیار موفق بوده است. ما قوانین را مرور می کنیم. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *