kermanyy

Monday, 25 October 2021

تاریخ لوم برای ثبت نام در نیویورک و نیوجرسی

تاریخ لوم برای ثبت نام در نیویورک و نیوجرسی


اگر می خواهید در انتخابات آینده نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. مسابقه غرفه شهر تصمیم می گیرد که پس از هشت سال شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی در شهرداری استراحت کند. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی را در ایالت خود انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است

تاریخ

  • جمعه ، 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر یک از دفترهای هیأت انتخابات مراجعه کنید و تا جمعه جمعه 8 اکتبر فرم مقاله را تکمیل کنید. دفاتر در هر یک از پنج شهر و همچنین دفتر اجرایی در منهتن تحتانی وجود دارد.

همچنین می توانید یک فرم کاغذی را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و در BOE ارسال کنید. نکته مهم: BOE هیچ گونه فرم دیجیتالی امضا نمی کند ، باید خودتان آن را امضا کنید. این فرم حق پست هزینه ای دارد. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، که اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ کنید ، منطقی خواهد بود ، باید پاکت را مهر کنید.

این فرم باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر ارسال شود و سپس تا چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شود. در اینجا نشانی ای است که در صورت ثبت نام در شهر نیویورک ارسال می کنید:

هیئت انتخاباتی

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. کمک باید گواهینامه رانندگی ، گواهینامه یا کارت شناسایی غیر راننده را با DMV دولتی صادر کرده است. شما همچنین به کد پستی که در حال حاضر با DMV در پرونده موجود است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به خاطر داشته باشید: DMV در واقع فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات هیئت انتخاباتی را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد در دقیقه آخر تکیه نکنید.

بر اساس وب سایت DMV ایالت ، BOE محلی حق دارد به محض ثبت نام رای دهندگان را مطلع کند. آنها سپس این توصیه را ارائه می دهند و به ما تأکید می کنند: “لطفاً اجازه دهید تا شش هفته از هیئت انتخاباتی در شهرستان یا شهرستان خود بشنوید. اگر بعد از 6 هفته از آنها خبری ندارید، با شماره تلفن یا آدرس وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. ”

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید به صورت آنلاین با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت شناسایی غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق قوانین وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید بتوانید نام خود را روی صفحه قرار دهید یا امضای خود را بارگذاری کنید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، نمی توانید آنلاین ثبت نام کنید. ”

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و در استان خود ارسال کنید. فرم ها را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

شهروندان ایالات متحده ، 18 سال یا بیشتر ، می توانند ثبت نام کنند و رای دهند (افراد 16 و 17 ساله می توانند پیش ثبت نام کنند ، اما تا زمانی که 18 ساله نمی شوند اجازه رای دادن ندارند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا بمانید. او نمی تواند به دلیل محکومیت فلسفی زندانی شود. حکم ناتوانی ذهنی توسط دادگاه ؛ یا درخواست حق رای در جاهای دیگر.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

یک شهروند ایالات متحده ، 18 سال یا بیشتر می تواند ثبت نام کند و رای دهد (نوجوانان 17 ساله می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا زندگی کرده باشید و به حبس محکوم نشوید ، “در نتیجه محکومیت به جرم شناخته شده تحت قوانین این یا ایالت دیگر یا ایالات متحده”.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر هنوز س questionsالات بیشتری دارم؟

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *