تامین آب پایدار برای تمامی روستاهای مشکل دار سمنان


به گزارش خبرگزاری فارس از دامغان، سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان صبح امروز به همراه علیزاده نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از پروژه آبرسانی منطقه کوهزار در کیلومتر ۸۰ بازدید کرد. محور روستای دامغان – کوهزار.

وی در این بازدید اظهار داشت: از زحمات قرارگاه محرومیت زدایی سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان و شرکت آبفای استان برای اجرای مطلوب این طرح تقدیر و تشکر می کنم.

استاندار سمنان تصریح کرد: شاهد هستیم که طرح آبرسانی منطقه کوهزار دامغان با روحیه جهادی و انقلابی بدون وقفه در حال اجراست.

هاشمی افزود: بالغ بر ۳۲۰ روستا تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان سمنان است و تامین آب پایدار برای تمامی روستاهای دارای مشکل در دستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: از محل سفر رئیس جمهور به استان سمنان اعتبارات بسیار خوبی برای حل پرونده ها و مسائل مربوط به آب شرب روستاهای استان در نظر گرفته شد.

به گزارش فارس؛ طرح آبرسانی منطقه کوهزار دامغان توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان و شرکت آب و فاضلاب استان در حال اجراست و تاکنون ۹۲۰۰ متر خط انتقال و تسطیح مخازن در این منطقه انجام شده است. پروژه

انتهای پیام/ ۲۵۶۸ / س /
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید