تایید نهایی ۶۷۶ نامزد برای جنبش ملی مسکن سوادکو


میلاد قاسم نژاد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در سوادکوه، با اشاره به پایان مهلت ثبت نام سراسری، اظهار داشت: غربالگری حضوری داوطلبان شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی در سه ماه گذشته انجام شد. طرح نهضت مسکن در پایان اسفند سال گذشته.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی تصریح کرد: اداره راه و شهرسازی شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی با انجام ۹۹ درصد از کارهای پالایشی مقام اول مازندران را به خود اختصاص داد.

قاسم نژاد خاطرنشان کرد: ۶۷۶ کاندیدا از ۲ هزار کاندیدا تایید صلاحیت شدند.

وی بیان کرد: همزمان با فرآیند پالایش، نظارت بر تغییر کاربری اراضی در اختیار این اداره کل آغاز شد و با تشکیل جلسات کارگروه و ماده ۵، در نهایت اراضی شهرستان های پل صفید، زیراب و شیرگاه تغییر یافته و آماده تحویل شد، خاطرنشان کرد: استقبال خوب متقاضیان از این طرح. طی چند روز آینده برای متقاضیان شماره حساب از بانک مسکن درخواست و شماره حساب به صورت پیامکی برای داوطلبان ارسال خواهد شد که داوطلبان باید مبلغ اولیه را واریز کنند.

قاسم نژاد گفت: مکاتبات لازم برای اخذ پروانه ساختمانی از شهرداری ها نیز در نظر گرفته شده که تغییر کاربری روز گذشته در کمیسیون های ذیصلاح تایید شده و به سرعت در حال انجام است.
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید