تبیین این سیستم های تبلیغی اسلامی در ماه مبارک رمضان / اجتناب کرده اند تلاوت قرآن کریم به همان اندازه اجرای این سیستم های باکلاس در مساجد


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند یاسوج، حجت الاسلام سیدرضا افتخاری در تشریح این سیستم های اداره کل بازاریابی اسلامی شهرستان کوغلو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: دینا به صورت خشمگین چاپ شده تبدیل می شود.

مدیرکل بازاریابی اسلامی کوگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد همراه خود تاکید بر بهره مندی اجتناب کرده اند توان هیئت های مذهبی در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مراسم جزء خوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر قرآن کریم در تمامی شهرستان های استان برگزار تبدیل می شود.

وی اظهار داشت: جدا از این این سیستم ها، پیش فرض همراه خود رعایت پروتکل های بهداشتی، تلاوت قرآن کریم {در خانه} های قرآن کریم انجام شود.

افتخاری به عملکرد مبلغان در ماه مبارک رمضان ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰ روحانی در ماه مبارک رمضان به کار تبلیغی اعزام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستقر می شوند.

سرپرست کل بازاریابی اسلامی کهگلوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد اظهار داشت: در بخش آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهر شدن بانوان ۲ این سیستم اندیشه در مورد شده است کدام ممکن است در آن بانوان بازخورد شخصی را با اشاره به آیات قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند آن در مسکن در آنلاین به اشتراک می گذارند.

وی خاطرنشان کرد: همراه خود اقدامات خوشایند، بیماری عروق کرونر به همان اندازه حدودی فروکش کرده است، تمامی مساجد استانداری در ماه مبارک رمضان همراه خود رعایت پروتکل های بهداشتی جدا از اقامه نماز، درهای شخصی را باز می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآنی نیز در جاری برگزاری است. نیز برگزار شد.”

انتهای پیام/ ۸۲۰۲۴
این را برای صفحه اول توصیه دهید