kermanyy

Friday, 22 October 2021

تخلف نیکس از ظاهر جدید ، دیدگاه خیره کننده ای را ارائه می دهد

تخلف نیکس از ظاهر جدید ، دیدگاه خیره کننده ای را ارائه می دهد


جنایات امروزی نیکس بلافاصله نمای اجمالی از آینده را به ما نشان داد ، چیزی که سال گذشته به ندرت مشاهده شد: جهش پانوراما جولیوس رندل.

کمبا واکر خط پایه را جابجا کرد و تعدادی از مدافعان را جذب کرد. او به راندل غذا داد که کرنر 3 امتیازی را از دست داد. اما این چیزی است که راندل در فصل گذشته چندان به آن دست نیافت ، زمانی که او به عنوان بهترین گلزن و بازیکن نیکس روی شانه های خود بود.

در باز شدن پیش فصل سه شنبه ، ایوان فورنیر و واکر تازه وارد نشان دادند که چه چیزی می توانند در ضربه تهاجمی کمک کنند ، با کسب 24 امتیاز و 5 پاس گل در پیروزی 125-104 که باعث شد نیکس 26 تکل به ثمر برساند. کمک و فقط سه چرخش.

راندل چهارشنبه بعد از استفاده گفت: “اینها بازیکنان بسیار ماهری هستند ، بهره هوشی بالایی برای بازی بسکتبال دارند و می دانند چگونه بازی انجام دهند و فقط بازی را برای همه آسان تر می کنند.”

سرمربی تام تیبودو گفته است که قصد دارد در هر بازی پیش فصل یکی از خط کش های خود را کنار بگذارد – مرکز نرلنس نوئل سه شنبه بازی نکرد – و خاطرنشان کرد که اطمینان از راحت بودن واکر و فورنیر در محیط جدید آنها در اولویت است. آنها قطعاً به دنبال وی در برابر پیسرز بودند ، و دیگر نیکس های برتر.

جولیوس رندل و کمبا واکر
NBAE از طریق Getty Images

تیبودو گفت: “آنها به خوبی پاسخ می دهند زیرا در حال گذار هستند.” کامبا می تواند بدون توپ با توپ بازی کند. ژولیوس می تواند بدون آن بازی کند. ایوان نیز می تواند همین کار را انجام دهد. RJ [Barrett] قادر به انجام همین کار است … آنچه من در مورد این چهار نفر دوست دارم [is they] آنها در سرازیری وحشتناک هستند بنابراین اگر به سراشیبی برویم و لبه سمت راست را بخوانیم ، بازی برای همه آسان خواهد بود. ”


مرکز میچل رابینسون در ماه مارس سال گذشته در حال بهبودی از عمل جراحی پا است ، اما هنوز به طور کامل کار نکرده است. تیبودو به رابینسون قول نمی دهد که در هیچ یک از سه بازی پیش فصل باقی مانده بازی کند ، اما می گوید از نظر پزشکی از استفاده از ارتباطات منصرف شده است ، اگرچه این هنوز اتفاق نیفتاده است.

مربی نیکس گفت: “این گام بعدی است.” “شما نمی توانید از صفر به 100 برسید ، و برای ایجاد آن باید یک مجموعه را طی کنید. هنگامی که او مرحله مناسب را انجام داد ، ما به مرحله بعدی می رویم. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *