ترابی: بدون بازی دوستانه از حریف عقب می افتیم/ بیرانوند: تنها نگرانی ما عدم برگزاری بازی تدارکاتی است


به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی ترابی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در زمین دوحه قطر گفت: زمین ما ۲ تا ۳ روز دیگر آغاز شد و الحمدلله شرایط خوبی برای ما فراهم شد. امیدوارم با اضافه شدن بچه ها شرایط بهتر از قبل شود و بتوانیم بازی های دوستانه خوبی داشته باشیم.

وی افزود: تمام تمرکزمان را روی تمرینات و خواسته های تیم گذاشته ایم و امیدوارم در این زمین بازی های خوبی انجام دهیم زیرا واقعا به بازی نیاز داریم و اگر مسابقه ای برگزار نکنیم قطعا از رقبا عقب می مانیم. ” امیدوارم این اتفاق بیفتد و تیم ملی با آمادگی زیاد وارد جام جهانی شود.

علیرضا بیرانوند نیز درباره وضعیت انتخابی در رشته دوحه اظهار داشت: این دومین روزی است که می خواهیم تیمی را تمرین کنیم. اردویی که در آن هستیم خیلی خوب است. امیدوارم از این اردو و فیفا بهترین استفاده را ببریم. خدا را شکر تیم کم کم در حال تکمیل شدن است. امروز یکی دو بازیکن دیگر اضافه خواهند شد.

وی افزود: تنها نگرانی ما این است که فعلا بازی دوستانه در نظر نگرفته اند، امیدوارم شرایط در این یکی دو روز به گونه ای باشد که ۲-۳ بازی دوستانه انجام دهیم، ۵ تا ۶ ماه تا جام جهانی باقی مانده است. و این مسابقات بسیار مهم است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: این مهم ترین فیفا قبل از جام جهانی است. بازیکنان دعوت شده قطعا شایسته دعوت به اردو بودند. امیدوارم این دو هفته خیلی خوب تمرین کرده باشیم و ۲-۳ بازی دوستانه بسیار مهم انجام دهیم.

انتهای پیام
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید