ترکیه به ۱ امکانات جهانی تغییر شده است


به گزارش شفاف، مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه روز دوشنبه اظهار داشت کدام ممکن است کشورش امتحان شده زیادی برای نوک دادن به نبرد روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین انجام خواهد داد.

وی {در این} خصوص اظهار داشت: چرا روسای جمهور ۲ ملت تنها میانجیگری رجب طیب اردوغان را می پذیرند؟ چون ما جایگاه خاصی داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همه اجتناب کرده اند روابط خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادلی برخورداریم.

چافوچو علاوه بر این اظهار داشت کدام ممکن است ترکیه برای صلح جهانی اهمیت فزاینده ای دارد. ترکیه اجتناب کرده اند تمامیت ارضی همه کشورهای جهان کدام ممکن است اجتناب کرده اند فاجعه هایی قابل مقایسه با سوریه، یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیبی مبارزه کردن می برند حمایت می تدریجی.

وزیر امور خارجه ترکیه شکسته نشده داد: فاجعه هایی در فراگیر ما موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولیت ما اینجا است کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند دیگران برای رفع آنها امتحان شده کنیم، از ترکیه تولید دیگری منصفانه ملت جهان ای نیست اما علاوه بر این منصفانه امکانات جهانی است.