تشکر امام جمعه از وزیر نفت/ گنجه: خدمات نیروی انتظامی قابل تقدیر است


به گزارش باشت حجت الاسلام خبرگزاری فارس، امید گنجه امام جمعه این هفته در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مذاکرات ادامه دارد و ۱۰ درصد آن را می توان به حال خود رها کرد که این هم به دلیل شکستن آمریکاست. توافق، زیرا ایالات متحده هیچ تضمینی نمی دهد.

گنجه در ادامه گفت: پیش بینی می شود هیئت های مذهبی زودتر به استقبال محرم بروند و ثبت نام کنندگان زودتر به استقبال این ماه عزیز رفته و از روز اول محرم شروع به کار کنند.

امام جمعه شهرستان باشت گفت: از وزیر نفت که با همکاری نماینده شهرمان اعتبار خوبی به ستاد نماز جمعه مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهر باشت دادند صمیمانه تشکر می کنم. .

وی افزود: از نیروی انتظامی هم تشکر ویژه داریم که خدمت و حضورشان در نماز جمعه دل ما را گرم می کند و خدمات آنها در شهر باعث دلگرمی مردم می شود و مردم نتیجه اقدامات خود را می بینند، تلاش آنها برای عفاف و حجاب قابل تقدیر است. . من از شما حمایت و تشکر می کنم.

حجت الاسلام گنجه در ادامه تصریح کرد: در فضای مجازی مراقب فرزندان خود خواهیم بود، خانواده ها مدیریت لازم را برای حضور فرزندان خود دارند.

به گزارش فارس؛ در حاشیه اقامه نماز جمعه این هفته، مرحله جدید واکسیناسیون عمومی برای مهار ویروس کرونا در شهرستان باشت انجام شد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید